» »

Як відправити картинку по смсКартинки можна відправляти не тільки в повідомленні ММС або електронної пошти, але також і за допомогою звичайних повідомлень, вони прийдуть навіть у тому випадку, якщо телефон одержувача монохромний.

Як відправити картинку по смс
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - ваш телефон.

Завантажте зображення з вашого телефону на спеціальний мобільний файлообмінник, посилання на які вже часто бувають вставлені в меню камери телефону або його галерею. Також посилання доступні з меню браузера, або ви можете вибрати сайт для розташування файлу самостійно. Після завантаження картинки на сервер скопіюйте посилання на нього в буфер обміну телефону.

Створіть нове СМС-повідомлення. Вставте в нього адресу зображення, яке ви завантажили на файловий обмінник. Зверніть увагу, що в даному випадку в одержувача повинен бути доступ до мобільного інтернету і заслання до його моделі телефону повинна підсвічуватися для переходу.

Найкраще, звичайно, в таких випадках користуватися ММС-повідомленнями, але не всі вони підтримують завантаження певного розміру файлових зображень, не завжди їх профіль налаштований в меню телефону і не завжди передача здійснюється швидко. Це основні переваги такого способу відправки картинок по СМС.

Якщо в одержувача немає доступу до інтернету, надішліть йому посилання в повідомленні і вкажіть, щоб він відкрив її на домашньому комп'ютері, переписавши текст в адресний рядок його веб-браузера. Зверніть увагу, що тут найпростіше, звичайно ж, скористатися електронною поштою.

Скористайтеся старим способом відправки картинок в СМС-повідомленні, яким користувалися ще наприкінці 90-х початку 20-х років власника монохромних телефонів. Намалюйте картинку за допомогою символів, які доступні для вставки в звичайне повідомлення. З появою ММС та інтернету в телефонах даний вид відправки картинок морально застарів, проте все ж він існує, тому було б не зайвим скористатися і їм. Зверніть увагу, що не всі телефони мають однаковий дозвіл екрана, враховуйте даний параметр при введенні і по краях користуйтеся перенесенням на наступний рядок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: