» »

Як відправити мелодію по ммсММС-повідомлення являє собою зручний спосіб обміну мультимедійною інформацією між абонентами мобільного зв'язку. З його допомогою ви можете передати зображення, фотографію, музику та інші об'єкти. Для цього необхідно, щоб телефон одержувача також підтримував цю функцію.

Як відправити мелодію по ммс
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер.

Виконайте відправку мелодії в ММС за допомогою свого мобільного телефону. Для цього переконайтеся, що у вашому телефоні активована та налаштована функція відправки та отримання мультимедійних повідомлень, а також існує підключене Gprs-з'єднання.

Перейдіть в меню телефону, виберіть пункт «Повідомлення» і клацніть «Створити». Введіть текст, потім додайте мелодію в повідомлення. Для цього виберіть «Функції», потім пункт «Додати / Вставити об'єкт», далі «Відкрити галерею» або «Диспетчер файлів»; назви даних команд можуть відрізнятися в залежності від конкретної моделі телефону. Потім ви будете переміщені в файлову систему телефону.

Перейдіть в папку з мелодіями, потім виберіть музичний файл для відправки, виділіть його та натисніть "Вставити". Зверніть увагу, його розмір не повинен перевищувати 1Мб. Після вставки може з'явитися повідомлення про те, що адресат, можливо, не зможе прийняти даний об'єкт. Проігноруйте його. Потім виберіть одержувача повідомлення та натисніть «Відправити».

Скористайтеся функцією надсилання ММС з сайту http://sms.contact.dn.ua/ # kak_otpravit_mms, якщо ваш телефон не підтримує дану опцію. Виберіть оператора одержувача зі списку. У наступному полі введіть номер одержувача, потім додайте текст повідомлення. Далі клацніть по кнопці «Вибрати файл».

У вікні, виберіть зі свого комп'ютера музичний файл, який необхідно відправити за допомогою ММС і натисніть «Відкрити». Для коректної відправки розмір мелодії не повинен перевищувати п'ятдесяти кілобайт. Натисніть кнопку «Відправити».

Використовуйте аналогічні сервіси для відправки мультимедійних повідомлень через інтернет на сторінках: http://otpravka-mms.org.ua/, http://www.atlant.ws/?set=sms. Також існує додаток для відправки СМС і ММС; завантажити його можна за посиланням http://www.super-bit.ru/ihg2jtkwvquk.html.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: