» »

Як відправити ммс на мобільний телефонФункція ммс-повідомлень відрізняється від смс тим, що з її допомогою можна передавати не тільки текстові повідомлення, але й файли. Існують як платні, так і безкоштовні способи відправки MMS. Використовуйте один з них залежно від типу файлу, що підлягає відправці, а також виходячи з ваших особистих переваг.

Як відправити ммс на мобільний телефон

Для відправки ммс з телефону вам буде потрібно налаштувати пакет послуг WAP / MMS. У вашому стартовому пакеті, що додається до сім-карті, ви зможете знайти номер служби технічної підтримки абонентів. Якщо номер відсутній, перейдіть на офіційний сайт оператора, який ви зможете виявити там же. На ньому ви зможете знайти потрібний вам телефон. Зателефонуйте за нього, після чого повідомте модель телефону. Підключення цієї послуги, як правило, є безкоштовним, але самі повідомлення підлягають тарифікації. Про розцінки ви будете проінформовані. Запитайте повідомлення з настройками для вашого мобільного, після чого активуйте їх.

Для відправки MMS з телефону зайдіть в меню надсилання мультимедійних повідомлень, після чого впишіть номер адресата і складіть повідомлення, прикріпивши до нього картинку, аудіо або інший файл. Надішліть повідомлення.

Ви також можете скористатися інтернет-сервісом відправки повідомлень, наприклад, free-mms.ru. Перейдіть по посиланню http://www.free-mms.ru/index.php?r=sentmms/index, після чого заповніть всі поля. Виберіть префікс номера, після чого допишіть залишок номера. Введіть заголовок і текст повідомлення, а також ім'я та номер телефону відправника. Після цього завантажте картинку для відправки або посилання на неї і натисніть на кнопку «Відправити».

У випадку якщо ви хочете відправити картинку, завантажте її на файлообмінник для зображень, наприклад, imglink.ru. Після цього скопіюйте посилання на зображення, в якій вказана адреса до завантаженого файлу, і відправте її в повідомленні. Ви можете здійснити цю дію як відправивши СМС з телефону, так і скориставшись для цього сервісом безкоштовної відправки повідомлень. Дії, які при цьому здійснюються, подібні з тими, які повинні бути виконані при відправці MMS-повідомлення з сайту сервісу. Вставте посилання в текст СМС-повідомлення, після чого впишіть номер адресата та надішліть його.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: