» »

Як відправити ммс з комп'ютера на телефон МегафонMMS - відмінний спосіб поділитися враженнями від картинки зі своїми знайомими, не просто описавши їх, а відправивши саме зображення. Ви можете відправити mms на телефон оператора Мегафон як використовуючи ваш телефон, так і за допомогою комп'ютера.

Як відправити ммс з комп'ютера на телефон Мегафон

Використовуйте спеціальні інтернет-сервіси, за допомогою яких можна відправити mms. Цей варіант підходить як для відправки повідомлень абоненту «Мегафон», так і будь-якому іншому. Зайдіть на сторінку веб-сайту. Введіть номер телефону адресата. Обов'язково вкажіть ваш мобільний і ім'я, щоб одержувач знав, від кого отримано повідомлення. Відкрийте зображення, призначене для відправки, за допомогою програми Paint. Зменшіть картинку до розміру в 400 * 400 і збережіть - в цьому випадку воно не буде багато важити і, як наслідок, його скачування коштуватиме менше. Прикріпіть файл до повідомлення. За допомогою поля «Попередній перегляд» ви зможете побачити, як виглядає ваше mms. Введіть перевірочний код, після чого натисніть на кнопку «Відправити».

Одним з варіантів доставки mms є відправка на телефон абонента sms, в якому міститься посилання на зображення, або на інший файл. Цей спосіб використовується операторами стільникового зв'язку в разі, якщо на телефоні абонента відключений пакет послуг wap-gprs, і його можна взяти на озброєння якщо ви плануєте відправити мультимедійне повідомлення з комп'ютера.

Підготуйте посилання для відправки. Завантажте на безкоштовний хостинг для зображень файл, створений в першому кроці. Одним з таких хостингів є ImgLink. Перейдіть на головну сторінку сервісу, після чого натисніть на кнопку «Вибрати файл». Дислокується зображення, призначене для відправки, після чого завантажте його. Скопіюйте посилання на перегляд зображення.

Надішліть sms, використовуючи безкоштовний сервіс на офіційному веб-сайті компанії «Мегафон». За допомогою карти сайту знайдіть форму безкоштовної відправки sms. Вставте в текст повідомлення посилання на зображення. Введіть перевірочний код, після чого натисніть на кнопку «Відправити». Після отримання sms адресату буде потрібно тільки перейти за посиланням і завантажити зображення на мобільний.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: