» »

Як відправити лист з телефонуІснує два способи відправлення повідомлень електронної пошти з телефону. Перший з них полягає у використанні поштової скриньки за допомогою браузера або спеціального клієнта, а другий полягає у відправці адресату MMS-повідомлення.

Як відправити лист з телефону

Абоненти будь-яких операторів стільникового зв'язку можуть отримувати доступ до своїх електронних скриньок через веб-інтерфейс або за допомогою поштового программи.Для цього необхідно, перш за все, переконатися, що в налаштуваннях телефону обрана точка доступу, призначена для інтернету, а не WAP. Якщо оператор надає у вашому регіоні послугу безлімітного доступу до інтернету на вигідних умовах, підключіть її.

При необхідності, встановіть на телефон браузер стороннього виробника (Opera Mini або UCWEB). Далі, за допомогою цього браузера почніть користуватися веб-інтерфейсом своєї поштової скриньки так само, як з комп'ютера, і відправляти повідомлення адресатам. Деякі поштові служби мають спеціальні, полегшені версії своїх сайтів, наприклад:
http://m.mail.ru
http://m.ya.ru/mail

У мобільних телефонах, що працюють під управлінням операційної системи Symbian, є вбудований поштовий клієнт, що працює по протоколу POP3. Налаштуйте його згідно інструкції до апарату.

Ще один спосіб відправки повідомлень на адреси електронної пошти з телефону полягає у використанні MMS. Він може бути як дуже вигідним у порівнянні з попереднім, так і, навпаки, абсолютно невигідним. Все залежить від того, чи надає ваш оператор послугу безлімітного відправки MMS-повідомлень. Нерідко абонентська плата за таку послугу складає всього кілька десятків рублів на місяць. Строго кажучи, обмін MMS-повідомленнями в даному випадку є не зовсім безлімітним, оскільки кількість послань, які можна вислати протягом дня без тарифікації, звичайно обмежено декількома сотнями. Але і це дуже вигідно. Дізнатися про наявність такої послуги у свого оператора можна в службі підтримки або на сайті.

Щоб відправити MMS-повідомлення з телефону на адресу електронної пошти, потрібно скласти його (набрати текст, приєднати фотографії, звукові та відеофайли) як звичайно (якщо ви не вмієте цього робити, знайдіть всю необхідну для цього інформацію в інструкції до свого телефону). Замість номера одержувача слід ввести його адресу електронної пошти. Якщо це не вдається, тому що замість букв вводяться цифри, слід натиснути і утримувати клавішу "#", і телефон переключиться в режим введення літер. Потім для відправки повідомлення натисніть клавішу виклику або виберіть у меню відповідний пункт.У цього способу є два недоліки: по-перше, адресат дізнається ваш номер телефону, а по-друге, обсяг повідомлення обмежений 300 кілобайтами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: