» »

Як відправити смс на Білайн безкоштовно онлайнБезкоштовно відправити смс на білайн. Щоб відправити смс на Білайн безкоштовно, досить мати вихід в інтернет і знати номер телефону, на який необхідно відправити повідомлення. Способів відправки смс досить багато, тому ви завжди можете вибрати найбільш зручний для вас в даний момент часу.

Як відправити смс на Білайн безкоштовно онлайн
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - номер телефону абонента мегафон.

Для відправлення безплатного смс на Білайн перейдіть на офіційний сайт оператора стільникового зв'язку, введіть номер адресата, текст повідомлення і захисний код з картинки, натисніть кнопку відправки. Зверніть увагу на те, що розмір тексту обмежений 140 символами на латиниці і 70 буквами кириличного алфавіту.

Існує досить багато інтернет-сайтів, що надають послуги з відправлення безкоштовних смс на Білайн. Наприклад, можна відправити смс, якщо у вас є поштовий ящик на mail.ru. Для відправки повідомлення скористайтеся програмою Агент від Mail.ru. Її можна також встановити на комп'ютер або мобільний телефон практично з будь-яким програмним забезпеченням.

Для мобільних телефонів існує також безліч спеціальних програм, що дозволяють відправляти смс на Білайн безкоштовно. Наприклад, для Symbian можна використовувати програму "SMSNet", для Windows Mobile - додаток "CMCka". Вони відправляють повідомлення через сайти операторів стільникового зв'язку самостійно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: