» »

Як відправити смс на китайські номераСМС - це коротке текстове повідомлення, спосіб передачі інформації за допомогою мобільного зв'язку, що набув широкого поширення завдяки своїй дешевизні і простоті у використанні. В інтернеті існує можливість відправки СМС на практично будь-які номери світу.

Як відправити смс на китайські номера
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.

Перейдіть по посиланню http://smsmes.com/. Клацніть у вікні, за посиланням «СМС в Китай». Далі виберіть оператора, на номер якого ви хочете відправити повідомлення. Наприклад, China Mobile. У першому полі введіть номер мобільного телефону одержувача, якому необхідно надіслати смс в Китай. Вводите його в міжнародному форматі. Потім клацніть по помаранчевій кнопці, введіть текст повідомлення і відправте його.

Скористайтеся сервісом http://bestsms.narod.ru/ відправки міжнародних повідомлень для того, щоб послати смс в Китай. Введіть номер у міжнародному форматі, а потім текст і натисніть кнопку «Відправити повідомлення».

Вставте в браузері посилання http://smsfree4all.com/free-sms-china.php для відправки повідомлення в Китай. Введіть у поле Send SMS to Number номер телефону одержувача. У наступному полі зі списку виберіть назву оператора абонента, якому необхідно послати повідомлення. Потім введіть в наступне поле текст повідомлення, що відправляється. Введіть контрольні цифри з картинки («капчу») і натисніть кнопку Submit.

Аналогічно ви можете надіслати смс з сайту http://smsfree4all.com/free-text-china.php, тільки номер абонента необхідно вводити вже з кодом оператора.

Відправте смс-повідомлення в Китай зі свого мобільного телефону. Для цього перейдіть в меню, виберіть пункт «Повідомлення», далі «Створити». Введіть текст і виберіть пункт «Відправити» в опціях. Потім введіть номер одержувача. Спочатку наберіть код країни, +86, потім введіть код оператора. Якщо це China Mobile, тоді наберіть 139, якщо China Unicom, тоді 130. Потім впишіть номер мобільного телефону одержувача. Натисніть «Відправити».

Якщо у вас виникли проблеми з доставкою повідомлень, зателефонуйте своєму оператору і уточніть особливості відправки міжнародних повідомлень. Деякі оператори використовують для цього додаткові коди перед номером. Або перейдіть на сайт оператора і прочитайте цю інформацію там.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: