» »

Як відправити смс на Мегафон безкоштовно онлайнІноді виникає необхідність відправити смс на Мегафон безкоштовно. Це досить просто зробити онлайн, маючи лише вихід в інтернет і номер телефону людини, з яким потрібно зв'язатися.

Як відправити смс на Мегафон безкоштовно онлайн
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - номер телефону абонента мегафон.

Щоб відправити безкоштовне смс абоненту Мегафон, перейдіть на офіційний сайт компанії за адресою sendsms.megafon.ru. Виберіть код телефонного номера і введіть сім залишилися цифр. Введіть текст свого повідомлення. Він не повинен перевищувати обсяг в 150 символів. Перепишіть в спеціальне поле захисний код і натисніть кнопку відправки. Для зручності користувачів відправити смс на Мегафон безкоштовно можна в будь-який заданий час, а текст повідомлення перевести на латиницю.

Зручно відправляти безкоштовні смс абонентам Мегафон через різні інтернет-сервіси. Наприклад, можна скористатися сайтом freesms.net. Надіслати повідомлення можна із зазначенням номера телефону відправника або анонімно. Також є можливість відправки смс на кілька номерів одночасно. Щоб почати користуватися сайтом, пройдіть процедуру реєстрації.

Відправити смс на Мегафон безкоштовно можна через програму Агент від Mail.ru. Її можна використовувати прямо з вашої пошти, розміщеної на даному сервісі, з комп'ютера або рясного телефону. Для цього встановіть програму, пройдіть процедуру реєстрації (або введіть наявні дані), додайте контакт і відправляйте безкоштовні смски на Мегафон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: