» »

Як відправити фото з icq на телефонКлієнт ICQ надає можливість не тільки обмінюватися текстовими повідомленнями, а й відправляти різні файли, а також володіє багатьма іншими функціями. Для відправки картинки з ICQ на телефон, на якому встановлена ​​мобільна версія додатка, використовуйте один з простих способів.

Як відправити фото з icq на телефон

Найбільш простим способом для відправки зображень є використання вбудованої функції відправки файлів. У налаштуваннях програми встановіть галочки навпроти включення можливості відправлення файлів, після чого встановіть передачу файлів безпосередньо. За допомогою відповідної кнопки дислокується картинку, призначену для відправки, після чого відправте її адресату. Майте на увазі, що цей спосіб можливий тільки у випадку, якщо дана функція підтримується на телефоні адресата.

Ви також можете завантажити фото на один з безкоштовних wap-обмінників, після чого відправити посилання на його скачування, використовуючи ICQ. Наприклад, використовуючи посилання http://amobile.ru/wapload/, ви можете завантажити будь-який файл для його подальшого завантаження за допомогою вбудованого браузера на мобільному. Завантажте картинку, використовуючи вищезгадану посилання, після чого відправте за допомогою ICQ повідомлення, що містить посилання на скачування файлу, а також назва файлу, призначеного для скачування.

Використовуйте можливості онлайн-хостингів зображень для отпракі картинки вашому адресату, наприклад, http://imglink.ru/. Натисніть на кнопку «Вибрати файл», після чого дислокується картинку, призначену для отпракі, і завантажте її. По завершенню завантаження виберіть посилання на перегляд фото в оригінальному вигляді і відправте одержувачу за допомогою ICQ.

Після отримання посилання адресат зможе завантажити зображення за допомогою вбудованого браузера. Майте на увазі, що для економії трафіку нерідко необхідно стискати зображення. Однією з програм, що забезпечують найкращу якість стиснення, є ACDSee. При використанні цієї функції в цьому додатку виберіть спосіб ClearIQZ - цей варіант є кращим по чіткості кінцевого зображення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: