» »

Як відстежити телефон через супутникТелефон через супутник. Система пошуку людини по стільниковому телефону через супутник сьогодні набуває все більшої популярності. Користуватися подібною послугою можуть не лише представники правоохоронних органів, а й звичайні абоненти. Головне, знати, як саме діє механізм відстеження стільникових апаратів через орбіту.

Як відстежити телефон через супутник
Вам знадобиться
  • - телефон з GPS.

Для того щоб дізнатися де знаходиться цікавить вас абонент, вам потрібно зробити кілька досить простих маніпуляцій. По-перше, підключіться до супутникового моніторингу. Зробити це ви можете на сайті http://maps-info.ru/. Там є розділ «Безкоштовний моніторинг».

Щоб ви могли скористатися даною послугою, ваш телефон повинен володіти комунікатором - можна вбудованим, можна приєднаним. Саме через нього і буде встановлюватися зв'язок із супутником.

Увійдіть у системі і відправте за запитом всю необхідну інформацію - номер вашого мобільного телефону, номер того телефону, який ви шукаєте, ваш логін для роботи в системі. Дотримуйтесь всі інструкції дуже уважно, інакше система не зможе коректно відобразити цікаву для вас інформацію.

Після оформлення всіх деталей ви можете почати роботу з системою. Для цього в спеціально відведеному полі введіть номер розшукуваного телефону і натисніть на кнопку «Шукати». Моніторинг почнеться відразу ж. Зачекайте буквально кілька секунд, і інформація про місцезнаходження телефону буде представлена ​​на екрані.

У деяких випадках оператори компаній, що обслуговують ваш телефон, можуть дати вам цікаву для вас інформацію по телефону. Для цього вам потрібно лише зателефонувати за номером вашої компанії, назвати їм інформацію про себе - ім'я, по батькові та прізвище, а також дати відповідь по контрольному перевірочного питання. Після цього фахівці системи моніторингу знайдуть всю цікаву для вас інформацію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: