» »

Як відформатувати карту пам'яті телефонуЯк відформатувати пам'ять телефону. Користуючись телефоном, багато стикаються з такою проблемою, як переповнення пам'яті. На телефон закачується різна музика, скидаються картинки і відео, робляться фотографії. Деякі використовують карту пам'яті телефону як переносний флешки. Все це призводить до того, що рано чи пізно карта пам'яті заповнюється і її необхідно прочистити. Звичайно, це можна зробити вручну, видаливши непотрібні або обридлі картинки і музику, але цей процес довгий. Найкращим способом буде форматування карти пам'яті телефону.

Як відформатувати карту пам'яті телефону
Вам знадобиться
  • -карта пам'яті телефону;
  • -комп'ютер або ноутбук;
  • -адаптер для карти.

Переконайтеся, що на картці пам'яті телефону, яку ви збираєтеся відформатувати немає важливою і цінної інформації, так як при форматуванні всі файли, що знаходяться на карті зникнуть. У разі якщо на карті знаходяться потрібні файли, передайте їх через блютуз або ж USB-порт на комп'ютер або ноутбук. Перевірте, чи всі потрібні для себе файли ви зберегли, після цього вимкніть свій телефон.

Дістаньте карту пам'яті з телефону і встановіть її в адаптер, який необхідно вставити в спеціальний слот на комп'ютері. У меню Windows натисніть «мій комп'ютер» і дочекайтеся, коли значок карти пам'яті відобразиться в комп'ютері. Після цього виберіть папку підключилася карти пам'яті. За допомогою правої кнопки миші в меню карти знайдіть та виберіть функцію «форматувати». Комп'ютер задасть питання з підтвердженням обраної функції. Підтвердьте своє рішення, натиснувши на кнопку «ОК», після чого почнеться процес форматування.

Відформатувати карту також можна і без використання комп'ютера. Для цього зайдіть в параметри телефону і знайдіть меню своєї карти пам'яті телефону. Зазвичай таке меню називається «карта пам'яті» або ж «Media Card». Натисніть «опції» і з переліку пропонованих функцій, які здійсненні з картою виберете «форматувати». Підтвердіть свій вибір і дочекайтеся закінчення процесу. Тепер карта відформатована і готова до своєї роботи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: