» »

Як перевести гроші з пластикової карти на телефонОператори стільникового зв'язку роблять все можливе, щоб поповнення мобільного рахунку можна було зробити будь-яким зручним для абонента способом. Для багатьох користувачів, що користуються пластиковими картами, вони надають можливість переказу коштів з банківського на мобільний рахунок. Тим абонентам, хто звик користуватися банкоматами або здійснювати покупки через інтернет, перевести гроші з пластикової карти на телефон не складе особливих труднощів.

Як перевести гроші з пластикової карти на телефон

У банкоматі будь-якого банку є опція оплати мобільного зв'язку. Вставте карту в картоприймач, введіть PIN-код, виберіть послідовно пункти меню: «Інші послуги», «Оплата послуг», «Мобільний зв'язок». Після цього вам залишиться тільки вибрати оператора і ввести ту суму, яку ви хочете перекласти. Більшість банків при такому способі безготівкових розрахунків не стягують комісію за переказ.

Якщо при оформленні пластикової карти ви підключили послугу інтернет-банкінгу, увійдіть в свій особистий кабінет. На головній сторінці, де вказані ваші рахунки і їх стан, знайдіть список послуг, оплатити які ви можете з будь-якого з цих рахунків. Виберіть «Мобільний зв'язок», вкажіть свого оператора, введіть номер мобільного телефону і суму, яку ви хочете перекласти. Якщо платіж не одноразовий, збережіть параметри перекладу як шаблон і використовуйте його всякий раз, коли будете робити цю операцію.

Якщо ви не користуєтеся інтернет-банком, то через інтернет зареєструйтесь в Універсальній Фінансової Системі. Використовуючи цей сервіс, ви зможете проводити будь-які операції з використанням своєї пластикової карти, у тому числі і оплачувати мобільний зв'язок. Єдине обмеження: карти Visa Electron, MasterCard Cirrus і MasterCard Maestro мають бути випущені «Імпексбанк». Всі інші карти міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard реєструються без обмежень. Виберіть пункт меню «Додати карту», ​​заповніть форму, після перевірки карти активуйте її.

Власникам електронних гаманців «Яндекс.Деньги» і Webmoney достатньо прив'язати їх до банківського рахунку пластикової карти, щоб потім оплачувати мобільний зв'язок, поповнюючи гаманці з зазначеного рахунку. Але цей спосіб передбачає комісійні платежі близько 2-3%.

У кожного оператора стільникового зв'язку є індивідуальні пропозиції для своїх абонентів, що дозволяють переводити гроші з пластикової карти на телефон. Послуга «Мобільний платіж» або «Мобільний банк» є у всіх операторів. Підключіть її і користуйтеся тими можливостями, які надають стільникові компанії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: