» »

Як перевести телефон Siemens у тональний режимВи придбали для дому телефон Siemens, але от невдача: вам потрібен тональний режим набору номера (наприклад, для дій за підказками автоінформатора про послуги), але інструкція написана настільки суконною мовою, що вам доводиться тільки знизувати плечима. Що ж робити?

Як перевести телефон Siemens у тональний режим

Зверніть увагу: імпульсний набір використовується в налаштуваннях будь-якого телефону за замовчуванням. Відрізнити від тонального його можна за характерними клацаннях в трубці при наборі номера. Існує універсальний спосіб переходу в тональний режим, однак він спрацьовує далеко не у всіх моделях і марках телефонів. Спробуйте ним скористатися - натисніть "зірочку".

Телефони Siemens Gigaset зазвичай відгукуються на наступні дії: - натисніть клавішу виклику абонента;
- викличте функцію переходу в тональний режим, набравши "10";
- в меню, натисніть "1".

Однак існує й безліч нюансів при переході в тональний режим на різних моделях. Так радіотелефон Siemens Gigaset А100 вірний класиці жанру і автоматично перейде на новий режим набору номера при натисненні «зірочки» (за умови, що ви будете її утримувати протягом 1-2 секунд).

Якщо ви власник телефону моделей Siemens Gigaset 900-3000, вам доведеться послідовно натискати такі клавіші (кілька варіантів переходу в тональний режим): - «виклик» і «зірочка»;
- «Виклик», «зірочка», «виклик».

Якщо ви щасливий власник моделі Siemens Gigaset 4000, то вам доведеться здійснювати перехід у тональний режим набору номера таким чином: - наберіть номер "10-30-60" і чекайте відповіді системи;
- після відповіді системи зайдіть в меню радіотелефону;
- перегорніть його, аж до опції TEMP / TONE (або просто TONE);
- підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу «ОК».

Майже всі моделі радіотелефонів захищені від несанкціонованого доступу PIN-кодом, який система при переході з імпульсного режиму набору в тональний обов'язково запросить. За замовчуванням PIN-код - 0000, але краще його замінити більш складною комбінацією цифр.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: