» »

Як перейти на безлімітний тариф МегафонРосійська телекомунікаційна компанія «Мегафон» надає громадянам Росії послуги стільникового зв'язку. В даний час діє декілька безлімітних тарифних планів, підключивши які абоненти значно заощадять кошти на спілкуванні з друзями.

Як перейти на безлімітний тариф Мегафон

Ознайомтеся з пропонованими тарифними планами стільникового оператора. Для цього ви можете відвідати офіційну сторінку компанії. Якщо у вас немає доступу в інтернет, зверніться в контактний центр за номером 0500. Порівняйте розмір абонентської плати, що підключаються опції і інші умови підключення.

Наприклад, ви вирішили перейти на тарифний план «Переходь на 0». У цьому випадку ви повинні, перебуваючи в мережі «Мегафон», відправити наступний запит зі свого телефону: * 105 * 609 #. Але для здійснення операції баланс вашого особового рахунку має бути позитивним, адже за перехід з вашого рахунку спишеться 100 рублів.

Якщо ви хочете поміняти на «Безлімітний», наберіть зі свого мобільного пристрою * 105 * 784 #. Врахуйте, що за перехід з вашого особового рахунку спишеться сума, рівна 500 рублів.

Стільниковий оператор «Мегафон» надає своїм клієнтам тарифний план «Безлімітний Преміум». Для переходу наберіть USSD-команду: * 105 * 785 #. За зміну тарифу з рахунку спишеться 500 рублів.

Змінити тарифний план ви можете і в офісі стільникової компанії. Адреса знаходження представництв уточніть у оператора за номером 0500 або наберіть команду * 123 # та клавішу «Виклик». Отримати цю інформацію ви можете і на офіційному сайті «Мегафон».

Якщо ви є юридичною особою, для зміни тарифу напишіть офіційний лист на адресу компанії. У документі вкажіть номер особового рахунку, нинішній і бажаний тарифний план.

Поміняйте тарифний план за допомогою інтернет-помічника. Зайдіть на офіційний сайт компанії, клацніть по посиланню «Сервіс-Гід». Впишіть номер телефону і пароль. У меню виберіть розділ «Послуги та тариф», а потім - «Зміна тарифного плану». З запропонованого списку виберіть потрібний тариф, вкажіть дату зміни. Після цього натисніть на «Замовити».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: