» »

Як перейти на безлімітний тарифСтільникові оператори для своїх абонентів намагаються зробити зв'язок більш економною. Саме для цього компанії розробляють і випускають безлімітні тарифні плани. Клієнт, скориставшись пропозицією, може спілкуватися зі своїми друзями за допомогою мобільного пристрою лише за невелику абонентську плату.

Як перейти на безлімітний тариф

Припустимо, ви є абонентом стільникового оператора МТС. У першу чергу ознайомтеся з пропонованими тарифними планами. Для цього зв'яжіться з контактним центром, зателефонувавши за коротким безкоштовним номером 0500. Також ви можете відвідати офіційний сайт компанії. Наприклад, ви хочете перейти на тарифний план Ultra. Для цього зі свого пристрою наберіть наступну команду: * 111 * 777 #. Зміна тарифу здійснюється безкоштовно.

Змінити тарифний план ви можете і за допомогою системи самообслуговування. В адресному рядку введіть наступне посилання: www.mts.ru. Знайдіть напис «Вхід в особистий кабінет», клікніть по ній. У полі вкажіть номер телефону і пароль. Зайдіть в розділ «Інтернет-Помічник». У списку, який розташований ліворуч, виберіть підрозділ «Тарифи і послуги». Клацніть по пункту "Зміна тарифного плану». Перед вами з'явиться список можливих тарифів, знайдіть відповідний. Ознайомтеся з інформацією і натисніть «Далі».

Якщо ви є клієнтом «Мегафон», для зміни тарифного плану відправте запит. Наприклад, щоб підключити «Безлімітний», введіть наступну USSD-команду: * 105 * 784 #. Також ви можете скористатися системою самообслуговування, посилання на яку знаходиться на офіційному сайті ВАТ «Мегафон». Потрапивши на сторінку, зайдіть у розділ «Послуги та тариф», а потім в підрозділ «Зміна тарифного плану». Виберіть відповідний, збережіть зміни.

Для зміни тарифу в мережі «Мегафон» ви можете скористатися допомогою центру обслуговування абонентів. Наберіть зі свого пристрою 0890, дочекайтеся відповіді оператора і викладіть йому суть проблеми (дзвінок здійснюється безкоштовно).

Ну а якщо ви є абонентом «Білайн», можете перейти на безлімітний тариф, скориставшись допомогою оператора. Припустимо, ви хочете змінити пакет на «Безлімітний». Зателефонуйте за номером 067 412 125. За зміну тарифу з вашого рахунку зніметься 150 рублів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: