» »

Як перенести текст з комп'ютера на телефонУ сучасний телефон можна зберегти не тільки музику, картинки та ігри, але і різні тексти. У дорозі можна читати улюблені книги за допомогою телефону, списувати необхідну інформацію з закачаного тексту або застосовувати телефон як flash-накопичувача для передачі файлів з одного комп'ютера на інший.

Як перенести текст з комп'ютера на телефон
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер;
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер;
  • - ІЧ-пристрій.

Підключіть телефон до комп'ютера через USB-Кабельпром купівлі нового телефону USB-шнур і диск з програмним забезпеченням входять в комплект для передачі даних з телефону в комп'ютер і назад. Шнур також можна придбати окремо, якщо є така можливість для вашої моделі мобільного телефону. Після установки програми з диска можете текстові документи відправити з комп'ютера на телефон. За відсутності диска скачайте програмне забезпечення з Ітернету.

Передайте текст за допомогою BluetoothВместо USB-кабелю ви можете купити Bluetooth-адаптер для бездротового з'єднання комп'ютера з мобільним телефоном. Разом з адаптером продається диск з програмним забезпеченням, яке необхідно встановити на ваш комп'ютер. Після установки включіть режим Bluetooth на вашому телефоні і передайте текст з комп'ютера на телефон.

Встановіть з'єднання між комп'ютером і телефоном через інфрачервоний портЕтім способом ви можете скористатися, якщо у вас є телефон з ІЧ-портом і ІК-пристрій. Пристрій, залежно від типу, підключіть до СОМ-або USB-роз'єму вашого комп'ютера. Встановіть програмне забезпечення з доданого до пристрою диска або знайдіть його в інтернеті. Налаштуйте в телефоні ІЧ-порт, виконайте підключення телефону до комп'ютера і проводите передачу файлів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: