» »

Як за номером телефону дізнатися регіон оператораЯкщо вам необхідно дізнатися регіон, в який ви збираєтеся зробити дзвінок, зробити це зовсім не так складно, як здається на перший погляд. Допомогти вирішити цю проблему покликані багато ресурсів.

Як за номером телефону дізнатися регіон оператора
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.

Сьогодні дізнатися регіон абонента за номером його телефону не складає труднощів. Головне, щоб у вас був доступ в інтернет, в якому вам потрібно буде відвідати спеціально створені для цих цілей сайти. Подібних ресурсів можна знайти кілька сотень. Ось лише деякі з них.

Наприклад, найпростіший спосіб - відвідати веб-портал SpravkaRU.Net. Це своєрідний телефонний довідник, в якому представлені коди мобільних телефонів, поштові індекси та навіть дані про нерухомість. Користуватися довідником дуже просто. У переліку, що регіонів поряд з кожним містом в дужках зазначено код телефону - перша цифри номера, які висвічуються на мобільному при вхідному або вихідному дзвінку. Якщо в цьому переліку ви не знайшли потрібного вам коду, скористайтеся розширеним довідником, клікнувши на відповідне посилання. Зручність даного сервісу полягає в тому, що в ньому представлені номери телефонів Росії, України, Білорусі, Казахстану, Молдови та Латвії.

Не менш корисним є і сайт Spravportal. Тут ви зможете не тільки отримати детальну інформацію про номер мобільного телефону, стільникового оператора та місце реєстрації абонента, але і відправити SMS на вказаний номер. Для використання цього сервісу досить в рядку вашого браузера ввести наступну адресу: http://www.spravportal.ru/Services/PhoneCodes/MobilePhoneInfo.aspx. Або набрати http://www.spravportal.ru/Services/PhoneCodes/MobilePhoneInfo.aspx?q = і після знаку рівності ввести десятизначний номер телефону. Потім натисніть кнопку «Визначити оператора». Після того, як вам буде доступна вся інформація про введену в спеціальне поле номері, ви зможете відправити на нього повідомлення. Причому, абсолютно безкоштовно.

Також існують програми, що дозволяють визначити не тільки номер телефону, але і оператора використовуваної абонентом зв'язку. Одна з них, що встановлюється, прямо в телефон, так і називається «Оператори Росії». Важить додаток менше 0,5 Мб. Зручність використання даної програми полягає в тому, що для з'ясування стільникового оператора достатньо в спеціальне поле вести номер телефону і натиснути кнопку «Визначити». Завантажити дану програму можна за адресою: http://games-android.ru/soft_android/2508-operatory-rossii-uznaem-operatora-i-region-po-nomeru-telefona.html.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: