» »

Як підключати інтернет на СамсунгАктивація інтернет-з'єднання на мобільних телефонах марки "Samsung" не відрізняється від активації на будь-якому іншому телефоні. Справа в тому, що оператор по вашому запиту сам визначає, яка у вас модель рясного пристрою, і висилає автоматичні настройки. Для їх замовлення у кожного оператора є спеціальний номер.

Як підключати інтернет на Самсунг

Абонентам компанії МТС для замовлення інтернет-налаштувань доступний безкоштовний номер 0876 (він призначений для дзвінків), а також номер 1234, на який ви можете відправити порожнє смс-повідомлення (тобто без будь-якого тексту). Замовлення автоматичних налаштувань також можливий і з офіційного сайту компанії (відвідайте відповідний розділ і введіть у спеціальне поле номер свого мобільного телефону).

Два види активації інтернету надає своїм абонентам оператор зв'язку Білайн. Перший з них, здійснюваний через GPRS, можна замовити відправкою USSD-запиту * 110 * 181 #. Для підключення ж другого наберіть на клавіатурі телефону спеціальну команду * 110 * 111 # і натисніть кнопку виклику.

Незалежно від моделі і марки свого мобільного телефону замовити автоматичні налаштування інтернету користувачі мережі Мегафон можуть у будь-який час прямо на головній сторінці офіційного сайту оператора. Необхідно спочатку клікнути на вкладку під назвою "Телефони", потім вибрати "Налаштування інтернету, GPRS і WAP". Далі заповнити форму, що з'явилася запиту.

Налаштування інтернету на телефоні доступна в Мегафоні і через відправку SMS. Наберіть текст повідомлення "1" і відправте його на номер 5049. Крім того, по тому ж номеру ви зможете отримати і настройки WAP, а також MMS. Для цього замість "1" вкажіть цифри "2" або "3" відповідно. Крім цього вам доступно ще два номери: 05049 і 05190.

Скориставшись допомогою абонентської служби Мегафона, ви теж зможете замовити автоматичні налаштування інтернет-з'єднання: просто зателефонуйте за коротким номером 0500 (якщо телефонуєте з мобільного) або за номером 502-5500 (якщо ви телефонуєте з міського). Налаштування інтернету завжди можлива і в будь-якому салоні зв'язку або офісі підтримки клієнтів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: