» »

Як включити wi-fi в IphoneПроцедура включення Wi-Fi в iPhone не має на увазі спеціальної підготовки користувача або використання додаткового програмного забезпечення. Так як же включити Wi-Fi на iPhone?

Як включити wi-fi в Iphone

Як включити wi-fi в Iphone
Натисніть іконку «Налаштування» на головній сторінці мобільного пристрою (зображення шестерінки) і перейдіть в пункт Wi-Fi для виконання операції включення бездротового з'єднання.

Як включити wi-fi в Iphone
Переключіть вимикач в положення «Включено» (синій колір слайдера) і дочекайтеся визначення доступних мереж.

Як включити wi-fi в Iphone
Вкажіть необхідну мережу і введіть значення пароля мережі в діалоговому вікні (дана операція виконується тільки при першому підключенні і надалі не потрібно).

Натисніть кнопку Join для підтвердження виконання команди і натисніть синю стрілку поряд з ім'ям вибраної мережі для налаштування параметрів підключення вручну (зазвичай необхідності в зміні автоматичних налаштувань не потрібно).

Як включити wi-fi в Iphone
Вкажіть бажані дані і викличте головне меню операційної системи Windows на комп'ютері натисканням кнопки «Пуск» для налаштування бездротового з'єднання комп'ютер-комп'ютер (при необхідності).

Перейдіть в пункт «Панель управління» і виберіть пункт «Мережеві настройки».

Викличте контекстне меню елемента «Бездротові з'єднання» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».

Перейдіть на вкладку «Бездротові мережі» і застосуйте прапорець на полі «Використовувати Windows для налаштування мережі».

Натисніть кнопку «Додати» і визначте значення мережевого імені (SSID) у діалоговому вікні властивостей.

Застосуйте прапорець на полі «Це пряме з'єднання комп'ютер-комп'ютер» і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.

Натисніть кнопку «Продовжити» для виконання команди і підтвердіть застосування вибраних змін натисканням кнопки OK.

Поверніться в меню «Мережеві налаштування» і викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші.

Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна властивостей і застосуйте прапорець на полі «Загальний доступ до підключення до Інтернету».

Перейдіть в пункт «Параметри» і застосуйте прапорці на полях "Безпечний веб-сервер», «Веб-сервер», «Поштовий сервер Інтернету», «Протокол Internet Mail Access Protocol, версія 4» і «Протокол Post-Office, версія 3» .

Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування вибраних змін повторним натисканням кнопки OK.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: