» »

Як підключити GPRS на БілайнАбоненти компанії «Білайн» можуть виходити в інтернет з мобільного телефону, налаштувавши GPRS. Доступ в мережу можливий у будь-який час там, де є прийом. Прийом дзвінків здійснюється без перерви в роботі інтернету.

Як підключити GPRS на Білайн

Перевірте, чи підтримує ваш мобільний телефон GPRS (зазвичай це вказується в інструкції). Активуйте сервіс на офіційному сайті «Білайн» або за допомогою дзвінка на номер * 110 * 181 #. Після підключення послуги вимкніть і знову увімкніть телфон, щоб він зареєструвався в мережі GPRS. Якщо вам необхідний безлімітний інтернет, підключіть відповідну послугу до свого основного тарифу.

У деяких моделях телефонів слід створити новий обліковий запис для GPRS. Зайдіть в меню телефону і в розділі «Облікові записи» натисніть «Додати нову». Вкажіть тип - «Дані GPRS», введіть найменування нового з'єднання - Bee-gprs-internet. У рядку «Нові дані GPRS» відзначте точку доступу - internet.beeline.ru, ім'я - beeline, автоматично дозволені виклики і звичайну аутентифікацію. IP-адреса залиште порожнім. Вимкніть стиснення даних і заголовків. Збережіть налаштування і активуйте новий обліковий запис.

Щоб отримати автоматичні настройки, зателефонуйте за безкоштовним номером 0880. Пароль для збереження надісланої інформації - 1234.

Використовуйте мобільний телефон як модем, скачавши і встановивши на комп'ютер або ноутбук GPRS-Explorer - програму, яка автоматично налаштує ваш телефон і комп'ютер (ноутбук) для виходу у всесвітню мережу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: