» »

Як підключити другу лінію на телефонДруга лінія на телефоні підключається найчастіше при часто зайнятої першої лінії, коли надходить багато дзвінків, і один або декілька з них можуть виявитися важливими.

Як підключити другу лінію на телефон
Вам знадобиться
  • - телефон з підтримкою другої лінії.

Для підключення другої лінії у вашому телефоні зателефонуйте за номером технічної підтримки вашого оператора стільникового зв'язку і підключіть послугу очікування виклику. У цьому випадку під час вашої розмови з одним абонентом дзвінок від іншого буде знаходитися в режимі очікування, або ви зможете зробити виклик по другій лінії самостійно, не перериваючи перший дзвінок.

Зверніть увагу, що в процесі бесіди можливо переключення між абонентами. Також для деяких випадків актуально підключення послуги конференц-зв'язок. Також при використанні другої лінії у вас скорочується кількість можливостей пропустити важливий дзвінок, особливо, якщо при цьому у вас підключений автоматичний визначник номера. Ця послуга також підключається у оператора або в місцевому офісі ГТС.

Для підключення другої лінії у вашому стаціонарному телефоні зверніться в офіс обслуговування компанії-постачальника послуг телефонії з відповідним вимогам пакетом документів. Заповніть форму заяви, зразок якого ви можете знайти в приймальні, і дочекайтеся обробки вашої заявки, після чого у вашому телефоні буде підключена друга лінія.

Переконайтеся в тому, що ваш телефонний апарат підтримує подібний режим розмови, якщо це не так, придбайте новий стаціонарний телефон з підтримкою розмови по двох лініях. Такі можна купити в салонах стільникового зв'язку і точках продажу побутової техніки.

Для того щоб підключити режим двох активних сім-карт, придбайте спеціальний телефонний апарат. При цьому врахуйте, що деякі з них просто мають в своїй конструкції перехідник для другої сім-карти, і між ними доводиться перемикатися. Більш нові моделі підтримують роботу обох карт операторів одночасно. Налаштуйте для них параметри виклику у відповідному меню апарату.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: