» »

Як підключити гарнітуру до телефону Sony EricssonМобільний телефон є атрибутом сучасного життя і є практично у кожного. Багато розмовляють по ньому кілька годин на день. Використання гарнітури допомагає полегшити спілкування і зробити руки вільними. Яким же чином підключити гаджет?

Як підключити гарнітуру до телефону Sony Ericsson

Перевірте сумісність гарнітури з вашим телефоном Sony Ericsson для того, щоб переконатися, що мобільний розрахований на використання з даним видом гарнітури. Перед використанням зарядіть ваш телефон і гарнітуру від мережевого зарядного пристрою.

Для підключення наявної гарнітури до вашого телефону Sony Ericsson необхідно створити унікальний канал бездротового зв'язку між двома пристроями. Для цього включіть мобільний телефон Sony Ericsson. Увімкніть наявну у вас попередньо заряджену гарнітуру, утримуючи кнопку «Відповідь / завершення виклику». Після того як ви почуєте тональний сигнал, гарнітура буде включена, про що буде повідомляти миготливий індикатор на ній.

У меню телефону Sony Ericsson знайдіть вкладку Bluetooth, зайдіть в неї і виконайте пошук нових пристроїв. Після того як телефон виявить гарнітуру, яку ви хочете підключити, вам буде потрібно створити пару двох пристроїв. Для цього підтвердьте запит вашого мобільного телефону про те, чи хочете ви створити пару з підключається гарнітурою, натиснувши на кнопку «Так».

Після цього ваш мобільний телефон Sony Ericsson вимагатиме ввести захисний код. За замовчуванням він дорівнює 0000. Введіть вказаний код та підтвердить його, натиснувши повторно кнопку «Так». Після того як буде Ви створили, гаджет буде підключений до вашого телефону, про що повідомить відповідний індикатор на гарнітурі. Після першого виконання сполучення гарнітури з телефоном ваш мобільний буде знаходити гаджет в автоматичному режимі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: