» »

Як включити другу лінію на МТСНа офіційному порталі МТС ви не знайдете інформації по включенню другої лінії на своєму телефоні. Все тому, що у абонентів, які уклали договір в 2009 році і пізніше, ця функція підключена автоматично. Якщо ви користуєтеся послугами МТС більше трьох років, другу лінію можна під'єднати самостійно.

Як включити другу лінію на МТС
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - сім-карта МТС

Зайдіть в меню свого мобільного телефону і виберіть "Налаштування". У них знайдіть вкладку «Виклики». Перегорніть до появи на екрані «Дзвінок» - виберіть дану функцію. Відкриється нове вікно з функціями «Включити», «Скасувати», «Стан». Натисніть «Включити». На екрані з'явиться напис «Виконується запит». Про позитивному результаті телефон сповістить вас фразою «Дзвінок очікує включений».

В результаті включення другої лінії МТС через налаштування телефону прийшло повідомлення «Не вийшло» / «Дзвінок не включено». Така ситуація могла відбутися з кількох причин. Перша: ви повершілі спробу активації поза зоною покриття. Друга: виконуючи запит, оператор «завис». Третя: несправність телефону.

Почекайте деякий час, змініть місце перебування або перезавантажте телефон. Після виконання зазначених дій повторіть спробу. При повторній невдачі - див 4

Активуйте послугу через запит команди в МТС. Наберіть * 43 # і натисніть виклик. Ваш номер автоматично буде підключений до необхідної функції, про що вас негайно оповістить система.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: