» »

Як підключити мобільний інтернет в мережі БілайнЯк підключити мобільний інтернет билайн. Абоненти стільникового компанії «Білайн» мають можливість скористатися інтернетом за допомогою свого мобільного телефону. Як правило, стільниковий оператор пропонує різні послуги та опції, які допоможуть вам значно заощадити кошти. Але спочатку вам потрібно налаштувати сам телефон.

Як підключити мобільний інтернет в мережі Білайн

Спочатку дізнайтеся, чи підтримує ваш мобільний телефон такі параметри, як wap або gprs, тобто чи передбачена виробником можливість використовувати дану модель стільникового телефону для виходу в інтернет. Для цього подивіться інструкцію, яка додається до телефону; знайдіть інформацію в інтернеті або зайдіть в меню телефону.

Якщо раніше ви не використовували мобільний інтернет «Білайн», вам необхідно налаштувати параметри в самому пристрої. Для цього зайдіть в меню, виберіть вкладку «Налаштування» або «Параметри». Натисніть на пункт «Конфігурація», а потім - «Обліковий запис».

Додайте новий запис, вказавши тип «Дані GPRS / WAP». Назвіть її Bee-gprs-internet. Далі налаштуйте точку доступу, вказавши її назву як internet.beeline.ru; ім'я користувача - beeline; полі «Пароль» залиште порожнім; аутентифікація - «звичайна»; «IP-адреса» також залиште порожнім.

Збережіть всі налаштування і зробіть їх активними. Якщо ви раніше відключили можливість виходу в інтернет (за замовчуванням вона підключена у всіх абонентів), наберіть наступну USSD-команду: * 110 * 181 # і клавіша виклику. Після цього перезавантажте телефон.

Щоб заощадити кошти, що витрачаються на інтернет, оберіть відповідну послугу. Дізнатися детальну інформацію ви можете, звернувшись в найближчий офіс стільникового оператора «Білайн».

Також отримати інформацію про акції, опція та послуги ви можете за допомогою інтернету. Для цього зайдіть на офіційний сайт компанії, на вкладці «Інтернет» виберіть пункт «Мобільний інтернет». Перед вами відкриється сторінка, що містить детальну інформацію про всі діючі знижки.

Дізнатися подробиці тієї чи іншої акції ви можете, зателефонувавши на лінію обслуговування абонентів з мобільного телефону за коротким номером 0611 (дзвінок безкоштовний).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: