» »

Як включити другу лінію на телефоніЯк зробити лінію. Сучасне життя настільки динамічне і активне, що багатьом людям за один день нерідко доводиться робити безліч телефонних дзвінків. Щоб у результаті не пропустити найважливіший з них - від колеги або близького, краще заздалегідь подбати про підключення другої лінії на телефоні.

Як включити другу лінію на телефоні

Найчастіше в якості другої лінії на мобільному телефоні використовується режим «Очікування». Перш ніж підключити його до свого телефону, внесіть дану послугу в ваш тарифний план. Для цього зателефонуйте оператору мобільного зв'язку за коротким номером технічної підтримки і попросіть активувати режим «Очікування виклику». Як тільки оператор внесе зміни в тарифний план - як правило, послуга підключається безкоштовно, - можна приступити до зміни налаштувань на самому телефоні.

Для активації підключеної послуги «Очікування виклику» зайдіть в меню мобільного телефону і натисніть на пункт «Параметри» або «Налаштування», в залежності від моделі апарата. Потім знайдіть функцію «Виклик», «Телефон» або іншу функцію за аналогією і поставте позначку навпроти режиму «Очікування виклику». Тим самим ви перекладете послугу в активний режим.

Коли під час наступної розмови ви почуєте звуковий сигнал, подивіться на екран. Якщо на дисплеї відобразиться повідомлення про виклик другого абонента, натисніть на кнопку «відповіді» і почніть розмовляти, не перериваючи лінії першого виклику. Попередній абонент в цей час буде слухати стандартну мелодію очікування.

Якщо ви хочете підключити второю лінію до стаціонарного телефону, то спочатку перевірте, чи підтримує апарат подібний режим. Деякі старі телефонні апарати не здатні перемикати режими розмови з однієї лінії на іншу. При наявності саме такої застарілої моделі купіть нову модель в салоні стільникового зв'язку або магазині з продажу побутової техніки. Потім зв'яжіться з оператором телефонної компанії, яка надає вам послуги зв'язку на стаціонарний телефон. Принесіть певний пакет документів, напишіть заяву згідно зразку і почекайте, поки згідно обробленої заявці не буде підключена другий стаціонарна лінія.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: