» »

Як підключити налаштування GPRS на МТСGPRS являє собою технологію, що дозволяє здійснювати обмін даними між абонентами в мережі GSM. Компанії стільникового зв'язку, в тому числі МТС, використовують її для надання користувачам доступу в інтернет.

Як підключити налаштування GPRS на МТС

Переконайтеся, що ваш телефон підтримує GPRS-з'єднання. Дізнатися це можна з інструкції до пристрою або на сайті виробника. В даний час підтримка GPRS присутній практично на всіх сучасних мобільних пристроях.

Вивчіть послуги GPRS, що надаються оператором. МТС пропонує своїм клієнтам дві з них: GPRS-Internet та GPRS-Wap. Відрізняються вони тим, що GPRS-Wap необхідний для перегляду спеціальних Wap-сайтів, і звичайні сайти при його підключенні будуть недоступні. Підключення за допомогою GPRS-Internet дозволить вам повноцінно користуватися інтернетом на мобільному пристрої.

Вставте SIM-карту і увімкніть телефон. При першому включенні з новою картою приходить автоматичне SMS-повідомлення від МТС, що містить необхідні налаштування GPRS. Збережіть їх, і з'єднання з інтернетом буде налаштоване. Якщо настройки не прийшли, виконайте підключення послуг вручну.

Наберіть з вашого мобільного телефону номер 0022 при встановленому препейдном тарифному плані і дотримуйтесь інструкцій інформатора. При наявності контрактного тарифного плану наберіть 0880 і скористайтеся наданими підказками.

Налаштуйте GPRS на вашому мобільному телефоні. Для цього в параметрах пристрою вкажіть такі дані: для імені сполуки - MTS Internet, як Каналу даних - Пакетні дані (GPRS). Крапку доступу назвіть internet.mts.ru, ім'я користувача і пароль - mts. Додаткові параметри чіпати не слід і краще залишити їх у тому вигляді, в якому вони були за замовчуванням.

Підключіть і налаштуйте GPRS за допомогою інтернет-сайту МТС. Зайдіть в особистий кабінет (логін і пароль можна отримати, скориставшись представленими на сторінці інструкціями) і відкрийте список підключаються послуг. Виберіть і активуйте GPRS з підходящими вам параметрами. Перевірте з'єднання на телефоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: