» »

Як підключити планшет до комп'ютера по Wi-Fi або USBВласникам планшетів найчастіше необхідно налаштувати їх підключення до комп'ютера або ноутбука. Це необхідно для того, щоб закачати на мобільний пристрій фільми і музику, а також скинути з нього фото і відео. Тому власники таких пристроїв хочуть знати, як можна підключити планшет до комп'ютера. Зазвичай з'єднання встановлюють через Wi-Fi або порт USB.

Як підключити планшет до комп'ютера по Wi-Fi або USB

Як підключити планшет до комп'ютера через USB

Найчастіше планшети мають вхід USB або miniUSB. Дріт для підключення планшета до комп'ютера зазвичай поставляється в комплекті з пристроєм. Щоб встановити з'єднання, необхідно підключити кабель в порт комп'ютера і планшета.

Якщо на планшеті ви побачили повідомлення про те, що з'явилося підключення USB, натисніть на нього. Якщо напис не з'явилася, зайдіть в налаштування планшета, в додатковому розділі в настройках USB виберіть пункт "Підключити USB-накопичувач до ПК".

Якщо вам вдалося правильно підключити планшет до комп'ютера, то ви побачите, що там з'явилося два знімних дискових накопичувача. Один з них (де багато папок) - пам'ять самого планшета, інший - карта пам'яті.

Щоб коректно копіювати інформацію з планшета на комп'ютер і назад, використовуйте файловий менеджер, наприклад, Total Commander.

Якщо виробник вашого планшета надав у комплекті спеціальне програмне забезпечення (наприклад, Kies для Samsung на Android), можете користуватися ним для підключення і роботи з файлами.

Щоб коректно провести відключення планшета від комп'ютера, натисніть на мобільному пристрої "відключити USB" або через розділ "безпечне вилучення" на комп'ютері або ноутбуці.

Як підключити планшет до комп'ютера по Wi-Fi

Цей спосіб є не самим ідеальним варіантом, так як розібратися з таким підключенням досить складно. Щоб підключити планшет до комп'ютера по Wi-Fi скачайте і встановіть на мобільний пристрій утиліту OnAir, а на ноутбук або комп'ютер - файловий менеджер, наприклад, Total Commander. У програмі OnAir виберіть режим з'єднання FTP, в вкладці, введіть будь-які дані, точно такі ж цифри вставте в програму на комп'ютері. З'єднання має встановитися.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: