» »

Як підключитися до інтернету через телефон SamsungЯк підключитися до інтернету. Сучасні мобільні телефони мають вбудований модуль для підключення до інтернету по бездротовому каналу. Багато з цих пристроїв можуть бути використані як адаптера для підключення до мережі стаціонарного комп'ютера або ноутбука.

Як підключитися до інтернету через телефон Samsung
Вам знадобиться
  • - Samsung PC Suite;
  • - Bluetooth-адаптер;
  • - USB-кабель.

Для підключення до інтернету через мобільний телефон рекомендують використовувати USB-кабель. Таке з'єднання дозволяє досягти максимальної швидкості доступу в мережу. Якщо у вас немає відповідного кабелю, скористайтеся Bluetooth-адаптером.

Для роботи з мобільними телефонами фірми Samsung необхідно встановити програму PC Suite, розроблену цією компанією. Виконайте завантаження утиліти з офіційного сайту www.samsung.com / ru. Встановіть PC Suite і перезавантажте комп'ютер.

Запустіть встановлене додаток. Налаштуйте підключення до інтернету на мобільному телефоні. Для цього скористайтеся рекомендаціями вашого оператора. Підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабелю.

У меню телефону виберіть пункт PC Suite або «Модем». В іншому випадку програма не визначить мобільний пристрій. Дочекайтеся появи напису «Підключений телефон через USB».

Тепер перейдіть в меню "Підключення до інтернету». Заповніть діалогове меню налаштувань з'єднання. Вкажіть ті параметри, які ви використовували для налаштування мобільного телефону. Натисніть кнопку «Підключення» і почекайте, поки встановиться з'єднання з сервером оператора.

Якщо ви вирішили використовувати бездротовий канал для з'єднання телефону з комп'ютером, підключіть Bluetooth-адаптер до комп'ютера і обновіть драйвери для цього пристрою.

Увімкніть мережу Bluetooth в мобільному телефоні. На комп'ютері відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Пристрої та принтери». Натисніть кнопку «Додавання пристрою». Виконайте синхронізацію телефону з комп'ютером після виявлення мобільного пристрою.

Запустіть утиліту PC Suite і виконайте необхідні дії для підключення до інтернету. Перевірте працездатність з'єднання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: