» »

Як зателефонувати оператору КиївстарУ кожній великій європейській країні існують популярні і затребувані оператори стільникового зв'язку, послугами яких користується більша частина населення. В Україні до них належить, передусім, Київстар. Ви можете зателефонувати оператору Київстар для підключення того чи іншого тарифу, а також для отримання довідок з різних питань.

Як зателефонувати оператору Київстар

Наберіть з вашого мобільного телефону номер + 38 (044) 466-0-466 або коротко 466 (для абонентів оператора), щоб зателефонувати оператору Київстар безпосередньо. Однак телефон довідкової служби може час від часу змінюватися. До того ж існують і інші способи для зв'язку з оператором Київстар, які можуть виявитися для вас більш зручними.

Зайдіть на сайт оператора Київстар, щоб дізнатися номер для дзвінка оператору. Виконайте його пошук в інтернеті за назвою або перейдіть за прямим посиланням www.kyivstar.ua. В даний час даний ресурс автоматично розпізнає місцезнаходження відвідувача і перемикається на відповідний мова - українська, російська або англійська. Також ви можете перемкнути мову в правому верхньому кутку сторінки.

Зверніть увагу на нижній правий кут сайту. У ньому зазначено поточний номер, за яким можна зателефонувати оператору Київстар. Клацніть по ньому і ознайомтеся з меню, що з'явилося, в якому описані додаткові умови. Наприклад, залежно від способу подання послуг (за передоплатою або за контрактом) ви можете набрати + 38 044 466-2-466 ​​або + 38 044 466-0-466 (контракт). Дані дзвінки будуть оплачуються згідно діючих тарифів ваших операторів. Дзвінки на короткий номер 466 всередині зони дії мережі є безкоштовними.

Виберіть ваш поточний регіон у верхній області сайту. Залежно від нього може відрізнятися і номер, за яким можна зателефонувати оператору Київстар. Для його уточнення перейдіть в розділ «Приватним абонентам», де виберіть рядок «Мобільний зв'язок». У таблиці, зверніть увагу на посилання «Обслуговування» і ознайомитись з поточними адресами і телефонами центрів обслуговування у вашому регіоні або місті.

Скористайтеся додатковими способами отримання довідкової інформації та підключення послуг, якщо ви не бажаєте тривалий час додзвонюватися оператору Київстар та чекати відповіді співробітників підтримки. Наприклад, ви можете набрати номер 477 і перейти в голосове меню послуг (для абонентів Київстар опція надається безкоштовно). Крім того, зовсім не обов'язково дзвонити оператору, щоб з'ясувати поточний баланс рахунку. Для цього достатньо набрати команду * 111 # і дочекатися приходу повідомлення з інформацією про баланс коштів. Ознайомитися з повним списком корисних команд ви можете на сайті Київстар, перейшовши в розділ «Самообслуговування».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: