» »

Як отримати налаштування GPRS БілайнЯк отримати налаштування gprs билайн. Абоненти різних стільникових операторів можуть скористатися послугою передачі даних у мережі GSM, яка називається GPRS. Використовуючи цю опцію, ви зможете користуватися інтернетом, сплачуючи при цьому тільки за скачала інформацію. Клієнти «Білайн» не виняток, але для того, щоб почати використовувати послугу, необхідно її налаштувати в телефоні.

Як отримати налаштування GPRS Білайн
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - сім-карта Білайн.

Перевірте, чи можливо за допомогою вашого телефону скористатися інтернетом. Для цього уважно ознайомтеся з інструкцією або ж знайдіть цю опцію в меню мобільного телефону (вона так і називається «Інтернет» і позначається у вигляді глобуса).

Якщо вам раніше була відключена послуга «Мобільний GPRS-інтернет», підключіть її знову. Для цього зі свого телефону наберіть наступну USSD-команду: * 110 * 181 # та клавішу виклику. Дочекайтеся вхідного сервісного повідомлення, перезавантажте мобільний телефон.

Зайдіть на офіційний сайт стільникового оператора «Білайн» - www.beeline.ru. У меню знайдіть вкладку «Інтернет», клікніть на неї. Перед вами відкриється сторінка зі всілякими опціями. Знайдіть меню «Мобільний інтернет» і виберіть у ньому пункт «Настройки».

У вікні, клікніть на напис «настройки Gprs-інтернет», далі виберіть «Налаштувати інтернет», натисніть на вкладку «Налаштування телефону». Перед собою ви побачите список всіх необхідних налаштувань. Наберіть їх у своєму телефоні. Після цього перезавантажте його.

Якщо у вас немає можливості скористатися офіційним сайтом стільникового оператора, ви можете підключити інтернет самостійно. Для цього зайдіть в меню телефону, знайдіть вкладку «Настройки».

У списку, клацніть на пункт «Конфігурація», а потім «Облікові записи» або «Параметри персональної конфігурації». Додайте новий обліковий запис, вказавши тип як GPRS. Нове з'єднання назвіть Bee-gprs-internet.

У пункті «Точка доступу» вкажіть internet.beeline.ru, ім'я користувача - beeline. Функції «Запит пароля» відключіть, «Аутентифікація» вкажіть звичайної, а «Дозвіл виклику» зробіть автоматичним. Всі інші поля залиште порожніми. Після цього збережіть налаштування і зробіть їх «за замовчуванням».

Також ви можете замовити налаштування за допомогою абонентської служби по роботі з клієнтами. Для цього зателефонуйте за коротким номером 0880 і дочекайтеся відповіді оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: