» »

Як поповнити рахунок на Білайн по картціПослуга «Мобільний платіж з банківської карти», що надається компанією Білайн, доступна для будь-яких форм розрахунків у всіх регіонах Росії. Вона дозволяє поповнити баланс як телефону, так і USB-модему в будь-який зручний момент часу командою з телефону або на сайті компанії. Додатковим аргументом на користь даної послуги можна вважати опцію «Автооплата».

Як поповнити рахунок на Білайн по картці

Виконайте реєстрацію своєї банківської карти для підключення послуги «Мобільний платіж з банківської карти». Для цього наберіть 0533-дзвінок на своєму мобільному телефоні і виберіть опцію «Реєстрація банківської карти». Вкажіть номер картки і дату закінчення її дії. Дочекайтеся завершення процесу резервації випадкової суми (від 2 до 10 руб.) Еа балансі карти і дізнайтеся точний розмір цієї суми в своєму банку. Вкажіть точний розмір зарезервованої суми і дочекайтеся отримання СМС-повідомлення, що містить секретний код і подальші інструкції.

Альтернативним способами реєстрації банківської карти користувача є:

- сайт pay.beeline.ru (розділ «Реєстрація карти»); - найближчий офіс компанії «Білайн»; - салони зв'язку «Евросеть»; - банкомати «Альфа-Банку»; - банкомати «Банк Російський Стандарт»; - банкомати ВТБ 24.

Пам'ятайте, що при особистій реєстрації в офісах компанії «Білайн» і салонах зв'язку «Евросеть» необхідно надати паспорт і підлягає використанню банківську карту.

Вставте свою картку в банкомат і введіть значення пін-коду для підтвердження виконання операції реєстрації банківської карти в системі «Мобільний платіж з банківської карти» через вибраний банкомат.

Вкажіть пункт «Оплата послуг» або «Платежі» і перейдіть в розділ «Реєстрація карти для мобільних платежів« Білайн ».

Вкажіть номер мобільного телефону, який підлягає підключенню послуги, і дочекайтеся завершення процесу реєстрації.

Скористайтеся секретним кодом, отриманим в СМС-повідомленні, для виконання подальших інструкцій.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: