» »

Як включити визначник номера в телефоніПослугу «Визначник номера» надають найбільші російські оператори стільникового зв'язку: «МТС», «Мегафон» і «Білайн». Якщо ваш телефон не відображає номера при вхідних дзвінках, підключіть послугу одним з доступних способів.

Як включити визначник номера в телефоні

Оформіть передплату на послугу «АВН» у стільникового оператора «МТС». Для цього ви можете скористатися послугою «Інтернет-Помічник», перехід до якої здійснюється з офіційного сайту компанії. Клацніть по посиланню «Інтернет-Помічник», яка виділена червоним і розташована у верхньому правому кутку головної сторінки. Клацніть по ньому, щоб зайти в систему. Увійдіть у системі, якщо ви не робили цього раніше, слідуючи запропонованим інструкціям. Використовуйте в якості логіна ваш номер телефону, а в якості пароля - код, який буде відправлено вам по смс. Щоб прискорити процес отримання пароля, наберіть з мобільного пристрою команду * 111 * 25 # або зателефонуйте за безкоштовним номером 1118. В особистому кабінеті перейдіть до пункту «Послуги» та активуйте «Визначник номера».

Абоненти компанії «Білайн» крім використання особистого кабінету, реєстрація в якому здійснюється ідентично зазначеним вище діям на сайті оператора, можуть підключити визначник номера зі свого телефону. Виконайте запит * 110 * 061 # або наберіть номер 067409061. Що стосується оператора стільникового зв'язку «Мегафон», послуга «Визначник номера» спочатку доступна абонентам після отримання сім-карти, однак не всі номери можуть бути пізнані системою. Якщо, наприклад, абонент підключив послугу «Антивизначник номера», ви не зможете побачити його.

Зверніться по допомогу в салони стільникового зв'язку вашого міста, що обслуговують абонентів відповідного оператора. Візьміть з собою паспорт і, пред'явивши його, попросіть співробітників офісу підключити визначник номера. Операція виконується на місці і зазвичай є безкоштовною. Також не забувайте регулярно переглядати пропозиції операторів на їх офіційних сайтах, оскільки послуга визначника номера нерідко стає доступною при підключенні нових, більш вигідних тарифів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: