» »

Як посмотреть дзвінкі мобільногоБудучи абонентом однієї Зі стільніковіх компаний, ві маєте можлівість отрімуваті інформацію про ВСІ дзвінкі, Які надход на ваш телефон. Така роздруківка назівається деталізацією вікліків, ві можете отріматі ее разово, а можете Оформити постійну послугу. Стільніковій оператор «МТС» надає своим абонентам можлівість скористати такою услуг.

Як посмотреть дзвінкі мобільного

Щоб отріматі інформацію про дзвінкі, скорістайтеся системою самообслуговування. Для цього зайдіть на офіційний сайт ВАТ «МТС» - www.mts.ru.

Потрапивши на головну сторінку, на Верхній панелі праворуч знайдіть напис «Вхід до Інтернет-Помічник», клікніть на неї. Перед вами відкріється сторінка, де нужно буде ввести десятизначний номер и пароль для доступу до зони самообслуговування. У тому випадка, ЯКЩО вами раніше НЕ БУВ зареєстрованій пароль, отрімаєте его. Для цього Зі свого мобільного телефону відправте ПОВІДОМЛЕННЯ на короткий номер 111, текст смс винне буті такого змісту: «25 (поставте пробіл) i наберіть пароль».

Потрапивши на сторінку «Інтернет-Помічник», ві побачим перед собою меню. На вкладці рахунок знайдіть параметр «Деталізація розмов», клікніть на нього. Далі віберіть Период и натісніть "Ок".

Віберіть спосіб доставки ІНФОРМАЦІЇ про Розмови - електронною поштою або в Системі самообслуговування. Натісніть на параметр «Далі». Вкажіть формат документа, такоже клікніть на «Далі». Перевірте ВСІ Параметри замовлення, в кінці натісніть «Замовити».

Колі інформація буде сформована, вона з'явиться в розділі «Рахунок» - «Замовлені документи». Натісніть на цею пункт. Перед собою ві побачим список замовленя документів. Знайдіть Потрібний вам документ и натісніть. После цього ВІН відкріється у Вказаною форматі.

Замовити деталізацію розмов ві можете, звернувши в офіс обслуговування абонентів. Для Отримання ІНФОРМАЦІЇ візьміть з собою документ, что засвідчує вашу особу. У тому випадка, ЯКЩО ві НЕ є власником Особова Рахунку, оформіть Довіреність на свое имя.

Звернувши до оператора, напишіть заяву на Отримання ІНФОРМАЦІЇ та виклика. Вкажіть в документі Период. После цього співробітник Компанії надасть вам деталізацію розмов.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: