» »

Як посмотреть ммс Теле2Всім людям ВАЖЛИВО уваг и радісне Спілкування. Як приймально в середіні трудового дня отріматі Забавно, милі ммс-повідомлення, что піднімає настрій и дарує усмішку! Які ж є Способи посмотреть ммс?

Як посмотреть ммс Теле2

Мультимедійні ПОВІДОМЛЕННЯ - ммс - є аналогом звичних всім смс. Прот возможности ммс Ширшов: в тілі ПОВІДОМЛЕННЯ можна передаваті НЕ Тільки текстову інформацію, альо и прікріплюваті до неї зображення, Короткі аудіо и відео запису. Максимально можливий розмір ммс - до 300 кБ, при цьом відправляті ПОВІДОМЛЕННЯ можна як на стільніковій телефон вашого друга, так и на его електронна пошта.

Стільніковій оператор Теле2 автоматично підключає шкірного нового абонента до возможности відправляті и прійматі ммс-повідомлення. Ця послуга безкоштовна, однак вімагає актівації. Щоб налаштуваті послуги ммс, WAP и інтернет на своєму телефоні, зверніться до служби ПІДТРИМКИ Компанії Теле2. Це можна сделать на Офіційному сайті | Статистика Компанії, пройшовші за ПОСИЛАННЯ http://www.spb.tele2.ru/data_services_settings.html, або зателефонувавші оператору за безкоштовна номером 679. Назвіть модель вашого стільнікового телефону. Ві отрімаєте налаштування, Які підходять спеціально до вашої МОДЕЛІ, І, слідуючі інструкціям оператора, зможете налаштуваті роботу ммс-повідомлень. Звічайній, ві зможете користуватись функцією перегляду и відправкі ммс Тільки в тому випадка, ЯКЩО ваш телефон підтрімує Данії формат зв'язку.

Если ві отримай ммс-повідомлення на свой мобільний телефон, альо не можете его Відкрити з тієї причини, что Телефон Не підтрімує Данії формат мультимедіа файлів, зверніться до офіційного сайту Компанії Теле2. Відкрійте сторінку «Ммс-галерея», пройшовші за ПОСИЛАННЯ http://t2mms.tele2.ru/. У вікні авторізації введіть номер вашого телефону, починаючі з цифри «7».

У Наступний вікні вкажіть пін-код ммс-повідомлення. Цею шифр ві можете Прочитати в тілі отриманий ммс: вместо мультимедіа зображення на екрані мобільного відобразіться пін-код.

Натісніть кнопку «! Переглянути ММС». Если ві правильно ввели ВСІ дані у вікна для Заповнення, перед вами відкріється вміст отриманий ммс-повідомлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: