» »

Як посмотреть прошивку nokia 5800Як прошити телефон nokia 5800. Міняючі прошивку свого телефону, можна істотно поліпшіті его Продуктивність. Це ж стосується и мобільного пристрою Nokia 5800. Прото з ним пов'язані деякі труднощі, так як в Останні роки Було віпущено кілька версій прошивки. Тому перед удосконалення девайса, звітність, візначіті ее версию.

Як посмотреть прошивку nokia 5800

Дізнайтеся при ПОКУПЦІ версию прошивку мобільного телефону Nokia 5800. Як правило, продавці ознайомлені з даною інформацією. Однак ЯКЩО Пристрій купується з рук або находится у вас Достатньо давно, то звітність, самостійно посмотреть прошивку. Для цього можна скористати одним з декількох способів.

Увімкніть телефон Nokia 5800 и наберіть Наступний комбінацію: * # 0000 #. Далі перейдіть в «Меню» - «Телефон», віберіть «Керування телефоном» и перейдіть в Розділ «Оновлення пристрою». Таким чином ві Визначи НЕ Тільки версию прошивки, альо й зможете дізнатіся Різні додаткові дані.

Візначте продукт-код телефону Nokia 5800. Для цього дістаньте акумулятор з пристрою и знайдіть комбінацію з 7 цифр, перед Якою написано Product code. Напис может буті виконан сінім, червоним або чорного кольору. Зайшовші в «Меню» - «Оновлення пристрою», перейдіть у функцію «Перевіріті оновлення».

Далі перейдіть на сайт http://europe.nokia.com/A4577224, віберіть модель телефону Nokia 5800 и введіть відповідні цифри у вікно «Enter your product code:». У результаті зможете візначіті серію прошивки и Останню доступного версию.

Завантажте з офіційного сайту Компанії Nokia (http://europe.nokia.com) програмне забезпечення Update. Встановіть его на свой персональний комп'ютер. Підключіть до ПК мобільний телефон помощью USB-кабелю. Відкрійте програму и слідуйте підказкам для визначення Версії поточної прошивки та перевіркі рекомендованих оновлення.

Перевіряйте прошивку в разі купівлі мобільного пристрою з рук. Праворуч в тому, что русіфіковані Пристрої мают конкретні Версії, и у випадка, ЯКЩО телефон БУВ свячень за кордону нелегально, вам буде й достатньо складно Здійснювати перепрошивку и установку Додатковий функцій.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: