» »

Як посмотреть з телефону mmsСЬОГОДНІ на прайси услуг зв'язку існують велика кількість стільніковіх Операторів, Які Надаються абонентам Різні возможности Спілкування. Наприклад, передача мультімедійнімі повідомленнями дозволяє абонентам обмінюватіся збережений, відеофайламі, а такоже аудіозапісамі. Альо щоб у вас булу можлівість отріматі и відправляті mms, звітність, спочатку налаштуваті Цю опцію.

Як посмотреть з телефону mms
Вам Знадоби
  • - телефон;
  • - сім-карта;
  • - вихід в інтернет.

Переконайся, что модель вашого телефону підтрімує опцію mms. Для цього прочитайте інструкцію з КОРИСТУВАННЯ мобільним або ж подівіться меню телефону.

Далі ві повінні налаштуваті прийом и передачу мультимедійних Повідомлень. Як правило, оператори надсілають автоматичні настройки mms, gprs. Вам звітність, Тільки їх Зберегти и сделать активність. Если ж налаштування ві НЕ отрімувалі, зателефоном на лінію обслуговування абонентів вашої стільнікової Компанії (МТС -0500, Мегафон -0890). Зв'язана з оператором, Назвіть Йому модель вашого стільнікового телефону. После цього Параметри налаштування будут надіслані у вігляді смс-повідомлення, збережіть їх.

Зайдіть в меню телефону, знайдіть вкладку «Параметри» або «Налаштування», клікніть на неї. Потім віберіть пункт «Телефон» и «конфігурація», знайдіть Обліковий запис вашого стільнікового оператора (МТС - mts_mms, Мегафон-megafon_mms), зробіть ее активність.

Щоб посмотреть входити mms, в меню телефону віберіть вкладку «ПОВІДОМЛЕННЯ» (зазвічай вона зображується у вігляді конверта), клікніть на неї. Із списку віберіть «Вхідні». Як правило, ВСІ ПОВІДОМЛЕННЯ розташовуються в хронологічному порядку, починаючі від Першого и закінчуючі останнім. Таким чином, нове ПОВІДОМЛЕННЯ буде розташовано Вище всех прочитання. Мультімедійне ПОВІДОМЛЕННЯ позначається як відеофайл, тоб іконкою Зі знаком МУЗИЧНИЙ ключа.

Натісніть на mms, перед вами відкріється отриманий зображення. Як правило, щоб отріматі mms, у Вашому телефоні винен буті налаштованості та інтернет, так як самє через нього відбувається посилка файлів. Если ж з якоїсь причини не удалось переглянути ПОВІДОМЛЕННЯ, то на ваш телефон прийде сервісне ПОВІДОМЛЕННЯ з посилання на агентство зображення в інтернеті. Вам буде Достатньо набраті ее в адресному рядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: