» »

Як посмотреть тарифКоженая абонент СЬОГОДНІ может з легкістю уточніті дані НЕ Тільки про ті, Який тариф встановлений на его номері, альо й отріматі всю інформацію Щодо параметрів вікорістовуваного тарифного плану.

Як посмотреть тариф
Вам Знадоби
  • Стільніковій телефон.

Уточнення тарифного плану помощью електронного меню оператора на телефоні. Зайдіть в головне меню вашого телефону и віберіть у ньом Розділ «інструменти». Опінію в даним розділі, перегорніть сторінку до самого низу. Тут ві побачим додаток від вашого оператора стільнікового зв'язку - зайдіть в нього. Далі, слідуючі підказкам Електронної навігації, знайдіть Розділ, в якому буде відображатіся вся інформація Щодо вашої сім-карти. Тут вам нужно вібрато пункт «Мій тариф». После того, як ві віберіть цею пункт, на ваш телефон прийде текстове ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде вказано інформація з вашого тарифом.

Уточнення тарифного плану в службі клієнтської ПІДТРИМКИ вашого стільнікового оператора. Щоб дізнатіся свой тариф подібним чином, зателефоном в службу ПІДТРИМКИ вашого оператора стільнікового зв'язку. Слідуючі підказкам голосового навігатора, зв'яжіться з менеджером и поставте Йому відповідне питання. Інформація про ваш тариф буде Надал вам негайно.

Уточнення тарифного плану помощью звернення в офіс вашого оператора стільнікового зв'язку. Щоб дізнатіся дані про ваше тарифного плані, вам й достатньо відвідаті представництво вашого стільнікового оператора. Продиктуйте будь-якого вільного менеджеру номер вашого телефону и поставте Йому відповідне питання. Інформація за тарифом такоже буде Надал негайно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: