» »

Як поставити Заборона виклику на телефоніПослуга под назв «Заборона виклику» буде ЗРУЧНИЙ для тихий абонентів, Які бажають захістіті собі від вхідніх вікліків з будь-яких номерів. Послуга надається найбільшімі російськімі операторами зв'язку: «Мегафон», «Білайн» та «МТС». Для того щоб скористати Заборона виклику, клієнту Знадоби актівуваті послугу.

Як поставити Заборона виклику на телефоні

Підключівші «Заборона виклику», абоненти «Мегафона» зможуть заблокуваті НЕ Тільки вхідні Виклики з небажаним номерів, альо такоже и вихідні дзвінкі будь-якого виду (внутрішньомережеві, міжнародні та Багато других). До речі, крім вікліків є можлівість Блокування прийому смс-повідомлень. Отже, для Підключення послуги наберіть на своєму мобільному Пристрої номер USSD-команди * код підключається послуги * особистий пароль #. Дізнатіся необхідній код ві зможете, відвідавші офіційний сайт Компанії (повний список услуг розташовується у відповідному розділі). Пароль теж НЕ відрізняється особливая складністю, оскількі для всіх абонентів оператор ВСТАНОВИВ єдиний код 111. Прото его можна в будь-який момент Изменить в налаштування свого телефону.

Крім того, абонентам оператора не Варто забуваті про іншу послугу, что дозволяє унікат небажаним дзвінків - назівається вона «Чорний список». Для того щоб ее актівуваті, просто відправте оператору USSD-команду * 130 # або зателефоном в інформаційну службу за номером 0500.

Клієнти мережі «Білайн» такоже мают можлівість помощью послуги блокувати вхідні, вихідні дзвінкі, дзвінкі в роумінгу и будь-які Міжнародні Виклики. Отримання доповідну відомостей є на Офіційному сайті | Статистика оператора або за телефоном 495-789-33-33. Сам «Заборона виклику» ві зможете Встановити, відправівші USSD-запит * 35 * пароль #. Встановлений за замовчуванням пароль - 0000. Если ві захоче Изменить его на більш надійний, скорістайтеся спеціальною командою ** 03 ** старий пароль * встановлюваній пароль #.

Актівуваті послугу «Заборона виклику» абоненти «МТС» могут с помощью системи управління «Інтернет-Помічник» (найти ее можна на сайті На даний Компанії). Крім того, існує и «Мобільний Помічник», доступний за номером 111. На цею же номер можна Відправити смс-повідомлення з кодом 21190 або 2119. Оператор надає можлівість відправлення заявки на Підключення послуги за номером факсу (495) 766-00-58.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: