» »

Як поставити Заборона на вхідній ДзвінокДля того щоб поставити Заборона на будь виклик, звітність, скористати спеціальною услуг свого оператора. Для Підключення "Заборона виклику" Достатньо буде Тільки набраті один номер або звернута помощью в салон зв'язку. После актівації даної послуги абонент зможите захістіті собі від небажаним вхідніх дзвінків.

Як поставити Заборона на вхідній Дзвінок

Для Підключення Заборона Клієнтам мережі "МТС" можна використовуват систему самообслуговування под назви "Інтернет-Помічник" або "Мобільний помічник" (зателефоном за коротким номером 111 и дочекайся ВІДПОВІДІ оператора або автовідповідача). На Вказаною номер такоже можна відправляті смс-повідомлення, в тексті якіх повінні містітіся числа 2119 або 21190. Крім того, в будь-який годину абонентам Компанії доступна відсілання запиту на актівацію послуги "Заборона виклику" по факсу (495) 766-00-58 .

В "Білайні" абонента могут блокувати як вхідні, так и вихідні дзвінкі, Виклики в роумінгу и Міжнародні Виклики. Для Отримання більш доповідну відомостей можна звернута на офіційний сайт оператора або зателефонуваті на безкоштовний номер (495) 789-33-33. Заборона можна такоже Встановити и с помощью відправкі USSD-запиту на номер * 35 * пароль #. Вказуваті звітність, встановлений за замовчуванням пароль 000 (у тому випадка, ЯКЩО ві самостійно НЕ змінювалі ЙОГО). Для Зміни пароля в розпорядженні абонентів находится USSD-команда ** 03 ** старий пароль * новий пароль #.

Користувач оператора "Мегафон" теж Доступний Заборона и на вхідні, и на вихідні дзвінкі (будь-якого типу, до речі: внутрішньомережевого, міжнародного и так далі), и даже на SMS-повідомлення. Если ві Хочете підключіті послугу, наберіть на клавіатурі свого мобільного номер USSD-запиту * код послуги * особистий пароль #. даним випадка пароль, встановлений оператором за замовчуванням, - 111. Поміняті его можна в будь-який момент в налаштування телефону. Дізнатіся про необхідній коді Заборона абоненти могут прямо на Офіційному сайті | Статистика "Мегафона", а точніше, в Спеціальному розділі (там розташованій цілий список).

Крім того, в "Мегафоні" існує ще одна послуга, что дозволяє блокувати непотрібні дзвінкі. Назівається вона "Чорний список". Ее актівація й достатньо проста: наберіть USSD-команду * 130 # або зателефоном на короткий номер інформаційно-довідкової служби 5130.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: