» »

Як поставити мелодію на AndroidУстановку корістувальніцькіх звукових файлів в якості рінгтонів підтрімують Багато смартфони на платформі Android. Порядок Вибори мелодії Дзвінка поклади від виробника телефону.

Як поставити мелодію на Android

Помістіть файл (формату MP3) в папку файлової системи смартфона, призначеня для звукових файлів. Назва цієї папки поклади від Версії платформи. Найчастіше вона носити Назву Ringtones (з Великої літері) i розташована в корені знімною SD-карти. Если ж такий папки немає, створіть ее и помістіть файли туди.

Если смартфон на платформі Android віпущеній будь-яким Виробнику, крім Samsung, спочатку розблокуйте телефон и війдіть на головний екран, натіснувші на кнопку повернення (з вигнутий стрілкою) стількі разів, Скільки нужно. Віберіть пункт меню, відповідній налаштування (его розташування покладів від МОДЕЛІ апарата и Версії платформи Android). Если появится меню на весь екран, перейдіть его до пункту «Звуки и дисплей», «Звук» або аналогічного. Віберіть цею пункт. Если підрозділі меню розташовані Зліва, а розділи - праворуч, віберіть Підрозділ з аналогічною назв.

Віберіть підпункт меню, Який может носить назв «Рінгтоні», «Мелодії Дзвінка», «Мелодії», і т.п. Іноді цею пункт розташованій у верхньому Рівні меню налаштування, а не в підменю. Появится список файлів, розташованіх в папці, прізначеній для рінгтонів. Віберіть Бажанов файл, и ВІН стані рінгтоном.

Аналогічнім чином можна вібрато мелодію для Дзвінка будильника, Тільки папку доведе что назваті НЕ Ringtones, а Alarms, а пункт для Вибори мелодії найти в меню управління будильником (віклікається натісканням на годинник, розташованій на одній Із сторінок головного екранах, або значок «Годинник» у списку Додатків). Тут Встановити мелодію можна позбав после того, як Створена одна з програм управління будильником, натіснувші на неї и вибрать пункт «Рінгтон», «Мелодія» або аналогічній.

У багатьох телефонах Samsung на платформі Android способ установки мелодії Дзвінка відрізняється від загальнопрійнятого. Запустіть штатний музичний програвач (сторонній НЕ підійде). Увімкніть програвання бажаної мелодії. Натісніть на апаратному або екранах (залежних від телефону) кнопку Вибори меню - на ній розташовано декілька паралельних ліній. У меню оберіть пункт «Встановити як», а в підміню - «Рінгтон» або «Мелодію Дзвінка».

Зателефоном на свой смартфон, альо на Дзвінок НЕ відповідайте. Переконайся, что звучить обрана вами мелодія.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: