» »

Як поставити мелодію на будильникУстановка мелодії, что сподобалась на будильник стільнікового телефон не відніме у людини Багато годині, ВСІ Дії займуть не больше п'яти хвилин.

Як поставити мелодію на будильник
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон
  • - ПК
  • - доступ в інтернет
  • - сінхронізація мобільного телефону з ПК

Скачування мелодії на комп'ютер. Щоб завантажити вподобання вам мелодію на свой комп'ютер, вам й достатньо ввести в поле пошукової системи відповідній запит. Скоріставшісь услуг одного з представлених сайтів, збережіть мелодію на свой комп'ютер. После того, як мелодія виявило на Вашому ПК, вам нужно Передат ее на стільніковій телефон.

Передача мелодії на мобільний телефон. Для цього вам звітність, з'єднати свой телефон з інтерфейсом комп'ютера. Встановіть додається до пристрою програмне забезпечення на ПК, после чего підключіть до комп'ютера мобільний телефон помощью USB-шнура, Який такоже поставляється в комплекті з прістроєм. У запустивши програму віберіть Розділ «Музика» и скопіюйте в нього Завантажени мелодію. Тепер ві можете Встановити ее в якості сигналу будильника.

Установка мелодії на будильник. Щоб Встановити мелодію як сигнал будильника, ві можете скористати Наступний способами. Способ перший. У налаштування будильника в якості сигналу візначте надіс на телефон мелодію и збережіть Зміни. Способ другий. У розділі «Музика» наведіть навігацію на потрібну мелодію и відкрійте ее опції. У опціях задайте для мелодії параметрі «Встановити на будильник» и збережіть налаштування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: