» »

Як поставити фото на весь екран в NokiaДеякі власникам стільніковіх телефонов Nokia за краще використовуват в якості заставки дисплея не картинки, а фотографії близьким людей. Альо Перш чем це сделать, звітність, закачаті зображення в телефон.

Як поставити фото на весь екран в Nokia

Ознайомтеся з Інструкцією телефону. Если ві Хочете мати чіткій знімок, то повінні прідбаті мобільний з скроню якістю Фотозйомка або ж з й достатньо хорошим Дозволи зображення.

Дізнайтеся розмір екранах вашого мобільного телефону. Пам'ятайте, что розтягнута Фотографія буде віглядаті розплівчасто, а велика - не якщо відображатіся Повністю. Для Редагування фотографій використовуются Графічні програми, Наприклад, Photoshop.

У тому випадка ЯКЩО ві Хочете сделать фотографію помощью телефону, віберіть скроню Якість зйомки. Для цього зайдіть в меню мобільного, віберіть параметр «Додатки», знайдіть у ньом вкладку «Камера».

У лівому нижньому куті знайдіть пункт «Функції», віберіть его. У списку, клікніть на «Параметри фото», а потім - «Якість зображення». Поставте найвіщі показатели.

После того як фото готове, знайдіть его в телефоні. Для цього зайдіть в меню, віберіть вкладку «Фото» або «Галерея» и відкрійте потрібне зображення.

Віберіть параметр «Функції», ВІН розташовується в лівому нижньому кутку. У списку, знайдіть пункт «використовуват зображення», клікніть «Встановити як фон». После цього натісніть Ок. Зображення буде знаходітіся у вас на дисплеї мобільного телефону.

Встановити фотографію на дисплей телефону ві можете и іншім способом. Для цього зайдіть в его меню, віберіть вкладку «Параметри» або «Настройки».

Натісніть на пункт «Телефон». У списку, знайдіть параметр «Дисплей», а потім натісніть на «Шпалери». Далі віберіть «Фонові малюнки», «Картинка». После цього відкріється галерея файлів, в якій вам нужно буде найти зображення. После цього клацніть на «вібрато». У результаті Фотографія появится на дисплеї вашого мобільного телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: