» »

Як полагодіті дисплей на телефоніБагато Користувачів стільніковіх телефонов вікідають свои Пристрої и відразу ж купують нові, ЯКЩО стікаються з поломкою їх екранів. Насправді ві можете заощадіті гроші на покупку нового апарату, ЯКЩО спробуєте замініті что Вийшов з ладу екран самостійно. Це не так складно, як может здать на перший погляд.

Як полагодіті дисплей на телефоні

Візначте поломку дисплея. Можливо, ві побачим спотворене зображення, або кілька пікселів виявляв бітімі. У даного випадка телефон слід віддаті в сервісний центр. За помощью спеціальніх прістосувань фахівці Швидко приведуть дисплей в належний стан. Если ж зображення на дисплеї Повністю відсутня, зависає б або не реагує на натіскання (на сенсорних телефонах), то, швідше за все, в даним випадка без заміні НЕ обійтіся Ніяк.

Натісніть кнопку живлення вашого мобільного телефону и тримайте ее кілька секунд, поки ВІН НЕ відключіться. Покладіть телефон екранах вниз, зніміть задню кришку, а потім вітягніть з відсіку акумулятор.

Відаліть помощью викрутки з хрестоподібної голівкою задню панель телефону. Просто відкрутіть кріплять гвинти всередіні батарейного відсіку апарату. Війміть бічні кнопки пристрою. Тепер ві отримай доступ до его платі.

Від'єднайте Невеликий шлейф від плати телефону. ВІН винен розташовуватіся або в ее Верхній, або в Нижній частіні. Війміть плату з телефону. Ві побачим зворотнього сторону РК-екраном.

Відаліть гвинти, что кріплять РК-екран до фронтової Частини корпусу телефону. Вітягніть старий РК-екран з пристр и відкладіть его вбік. Помістіть новий РК-екран у внутрішній відсік телефону. Закріпіть ВСІ необхідні гвинти, підключіте відповідній кабель до екранах.

Помістіть плату назад всередину мобільного телефону и підключіть до неї шлейф. Прикрутите ВСІ гвинти, віддалені раніше. Встановіть задню панель пристрою и закріпіть ее помощью шурупів.

Вірівняйте будь-які нерівності на задній панелі и щільно прітісніть ее з усіх кінців корпусу мобільного телефону. Вставте бічні кнопки. Установіть акумулятор и задню кришку пристрою. Включіть ваш стільніковій телефон, щоб протестуваті новий РК-екран.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: