» »

Як полагодіті телефон SamsungРемонт мобільного телефону Samsung частіше обходитися Дешевше, чем покупка нового. Іноді все, Що потрібно, це замініті акумулятор, клавіатуру або РК-екран. Ві можете прідбаті ЦІ предмети за НИЗЬКИХ ціною в інтернет-магазині.

Як полагодіті телефон Samsung

Вімкніть мобільний телефон Samsung, натіснувші на кнопку харчування, и Почекаев, поки екран НЕ згасне Повністю. Если ваш апарат Не працює належноє чином, Спробуйте спочатку замініті акумулятор, щоб Побачити, чи не є ВІН причини проблеми. Знайдіть кришку батарейного відсіку на задній панелі телефону и зніміть ее. Відаліть старий акумулятор и помістіть вместо нього новий.

Спробуйте Встановити в телефон нову SIM-карту. Відділення для неї розташовано у вігляді невеликого слота на бічній стороні телефону або в его задній частіні разом з акумулятором. Відаліть стару SIM-карту и відкладіть ее в сторону. Замініть ее новою, помістівші в слот МЕТАЛЕВИЙ Частинами вниз. Заміна SIM-карти может вірішіті Багато проблем, пов'язаних з програмним начинкою телефону.

Замініть клавіатуру и РК-екран вашого стільнікового телефону. Покладіть его екранах вниз, зніміть кришку акумулятора и відкладіть ее в сторону. Вітягніть з мобільного телефону акумулятор и SIM-карту. Відаліть ВСІ гвинти Із задньої Частини апарату Samsung. Для цього нужно невелика викрутка.

Використовуются плоска пластикова карту, щоб Вилучити задню панель. Пальцями акуратно від'єднайте кабель, что веде до РК-екраном для телефону. Такоже Обережно від'єднайте клавіатуру.

Війміть РК-екран телефону и замініть его новим. Дістаньте стару клавіатуру и такоже зробіть ее заміну на нову. Підключіть Нові деталі до плати телефону. Візьміть пальцями задню панель І різко натісніть на неї, пока не почуєте клацання, Що означає, что вона встала на місце. Проведіть рукою по ВСІ поверхні, щоб переконатіся, что все ВСТАНОВЛЕНО так, як нужно.

Використовуются викрутка, щоб закрутіті гвинти на задній панелі телефону. Помістіть акумулятор и SIM-карту на місця назад і замініть кришку батарейного відсіку. Увімкніть стільніковій телефон и протестуйте его на працездатність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: