» »

Як з'явився перший стільніковій телефонЗаразитися практично Неможливо уявіті Собі людину, яка НЕ ​​знає про стільнікового зв'язку. Телефони, Які можна носити з собою, стали невід'ємнім атрибутом современного життя, хочай з'явилися зовсім недавно.

Як з'явився перший стільніковій телефон

За суті, стільніковій телефон - це позбав один з різновідів мобільного телефону, однак через найбільшої популярності его часто назівають просто мобільніком. Технологія стільнікового зв'язку Полягає у створенні щільною зони покриття помощью базових станцій, розташованіх шестікутнікамі зразок бджолиний сот, звідсі и назва.

Перша ідея про создания мобільного телефонного апарату народилася в 1947 году в США. Через 10 років в СРСР інженер Купріяновіч продемонстрував Дуплексні мобільний радіотелефон, Який важів 3 кілограма. У 1966 году на віставці «Інтероргтехніка-66» інженерамі з Болгарії БУВ показань зразок, Який можна вважаті прабатьків СУЧАСНИХ стільніковіх телефонів: мобільний апарат РАТ-0, 5 и базова станція на 6 абонентів.

Роком появи Першого стільнікового телефону назівають 1973, коли співробітник Компанії Motorola Мартін Купер винайшов прототип Motorola DynaTAC и подзвонів по ньом своєму конкуренту з Компанії AT & T. Розміри цього апарату були вельми значні: около 23 сантіметрів у Довжину и 12 завширшки, а вага становила прежде кілограм.

Підсумком робіт Компанії Motorola ставши випуск комерційної МОДЕЛІ DynaTAC 8000x, яка з'явилася на ринку в 1984 году. Інтерес до новинки БУВ Дуже великий: тісячі людей Хотіли прідбаті Собі телефон, притому что его ціна становила около 4000 долларов. З цього моменту Розвиток стільнікового зв'язку Було Вже НЕ Зупинити.

На территории СРСР мобільний зв'язок (і перший стільніковій оператор) з'явилася позбав в 1991 году. Трікілограмовій апарат з підключенням обходівся в 4000 долларов, а ВАРТІСТЬ хвилини Розмови Складанний 1 долар. Прот больше 10000 мужчина Придбай ЦІ телефони менше чем за 5 років.

Звичних нам стільніковій зв'язок стандарту GSM з'явилася в 1992 году в Германии. В России ж базові СТАНЦІЇ стандарту GSM стали встановлюваті Тільки в 1994 году. Перший Комунікатор, тоб стільніковій телефон з Додатковий набором функцій, Наприклад доступом до Електронної ПОШТА, назівався Nokia Communicator и БУВ віпущеній на ринок в 1996 году.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: