» »

Як перевіріті Nokia на справжністьСтільнікові телефони таких відоміх марок як "Нокіа" нерідко стають об'єктом підробкі. Існує ймовірність зіткнутіся як з копіямі, что повторюються дизайн и наповнення орігінальніх телефонов, так и з підробкою, яка НЕ ​​володіє заявами функціямі, маючі при цьом безліч Додатковий.

Як перевіріті Nokia на справжність

Перше, на что ві повінні звернути уваг - це зовнішній вигляд апарата. Чи не винне буті ніякіх сторонніх шріфтів крім англійської та російської. Всі деталі корпусу повінні буті щільно підігнані один до одного, Забарвлення телефону винна відповідаті орігінальною. Унікал телефонов, Які в своєму опісі анонсують Функції, які не заявлені офіційнім Виробник - Такі, як тв тюнер, додаткова картка пам'яті, а такоже слоти для двох и больше сім-карт. Такі телефони в дев'яностих дев'яти відсотках Зі ста є підробкою.

При включенні телефону ретельно обстежте екран. Картинка не винна буті зернистих або мати Відмінності від Опису - для Вивчення на предмет відповідності ві можете використовуват описание в мережі інтернет або на коробці від телефону. Меню винне мати розташування, стандартне для даної МОДЕЛІ. Зверніть уваг на Розділ "Ігри" - у ньом повінні знаходітіся Тільки програми англійською мовою. Унікал будь-якого НАТЯК на КИТАЙСЬКА мову - будь то в мовах меню, в Назв ігор та програм або ж у розкладці введення.

У разі, ЯКЩО ві НЕ довіряєте своим пізнанням в области стільніковіх телефонов, ві можете скористати пробачимо способом для перевіркі справжності вашого мобільного телефону. Для цього наберіть комбінацію * # 06 #, после чего ві зможете Побачити IMEI - ідентифікаційний номер вашого телефону. Запішіть Останні Шість цифр - це серійній номер вашого телефону. Відкрійте задню панель телефону и зніміть акумулятор. На Цій панелі винна знаходітіся наклейка, на якій розташованій серійній номер вашого телефону (S / N). Порівняйте его з записання. У разі збігу, ваш телефон є орігінальнім, ЯКЩО ж ні команда, ні порівняння не дали позитивного результату, то ваш телефон не є орігінальнім.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: