» »

Як перевіріті баланс Рахунку на "Білайні"Перевірка балансу может знадобітіся в будь-який момент, тому один з найбільшіх Операторів зв'язку - «Білайн» - створи для своих абонентів кілька способів, Які дозволяти дізнаватіся Залишок НЕ Тільки на своєму Рахунку, а й на чужому.

Як перевіріті баланс Рахунку на "Білайні"

Если вам Знадоби перевіріті баланс свого власного Особова Рахунку, наберіть для цього короткий USSD-номер * 102 #. Крім того, Клієнти Компанії могут в будь-який годину підключіті таку ЗРУЧНИЙ послугу, як «Баланс на екрані». Если ві актівуєте ее, то на дисплеї вашого мобільного телефону всегда буде відображатіся баланс вашого Рахунку (ВІН Постійно оновлюється). Для замовлення послуги скорістайтеся спеціальною командою * 110 * 902 #. Прот Використання «Балансу на екрані" не є безкоштовна, за послугу оператор Щодня буде спісуваті з Рахунку 50 копійок.

Для тих абонентів, Яким Знадоби дізнатіся про Залишок коштів на Рахунку у Іншого абонента «Білайн», оператор надає Спеціальний номер +79033888696. Наберіть его и дочекайся ВІДПОВІДІ оператора. Далі вам звітність, буде повідоміті Йому номер того абонента, чий баланс вам нужно перевіріті. До речі, номер обов'язково Вказ через +7. После введення номеру наберіть на клавіатурі знак #.

После Завершення ціх Дій ві почуєте голос автовідповідача, ВІН повідоміть вам про стан балансу Цікавить вас користувача. Зверніть уваг на ті, что крім зазначеного, існує ще один номер для перевіркі Рахунку - це номер +79052006696. У даного випадка перевірка НЕ ​​відніме у вас Багато годині, вам Знадоби позбав слідуваті голосовим інструкціям. Використання номерів є безкоштовна для всіх абонентів Компанії «Білайн», а від з КЛІЄНТІВ других Операторів, Можливо, буде Знято Деяка сума за Використання послуги.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: