» »

Як перевіріті оригінал nokiaКупуючі стільнікові телефони ФІРМИ Nokia, Які є одними з найпопулярнішіх на сучасности прайси, звітність, буті Впевнений у тому, что у вас в руках оригінал, а не підробка. Щоб захістіті собі від фальшівої копії уважности перевіряйте технічну документацію, сертифікати якості, а такоже цілісність корпусу мобільного та йо Додатків.

Як перевіріті оригінал nokia

Самперед огляньте зовнішній вигляд пристрою, Якість збіркі и технічні характеристики телефону. Для цього ознайомтеся з доповідних Описом мобільного пристрою. Дізнайтеся докладніше про модель вашого телефону на Офіційному сайті | Статистика www.nokia.com. Зовнішній вигляд, Вказаною в опісі, винен відповідаті Вашому телефону.

Зверніть уваг, на корпусі оригінального телефон не винне буті логотипу оператора зв'язку. Такоже часто Виробники підробок наділяють телефони функціямі, Які відсутні в Офіційному технічному опісі, Наприклад подвійні сім-карти або вбудований телевізор.

Далі включите мобільний и перевірте меню телефону, Якість дисплея, а такоже об'єм внутрішньої пам'яті. У підробленіх телефонов дисплей більш нізької якості, оскількі, змінюючі кут ОГЛЯД, контрастність зображення змінюється. Такоже при включенні телефон не винна буті прісутнім операторська реклама.

Потім зніміть задню кришку телефону и вітягніть батарею. Під нею винна знаходітіся наклейка РосТест и наклейка відповідності стандартам зв'язку. Написа на наклейках повінні буті чіткімі и без змазаніх букв. У разі відсутності наклейок або наявності друкарська помилок в написах будьте впевнені - у ваших руках підробка.

Перевірте телефон за IMEI-кодом, Який знаходится под акумулятором. Запішіть его, вставте акумулятор и ввімкніть телефон. Дочекайся завантаження, а потім наберіть на клавіатурі Наступний комбінацію: * # 06 #. Тепер Порівняйте Записаний номер з IMEI-кодом. Если НОМЕРИ співпадають, то ві трімаєте в руках оригінальний телефон ФІРМИ Nokia, в Іншому випадка будьте впевнені, ві маєте Справу з фальшивкою.

Если ві все ще в сумнівах, что ваш телефон - оригінальний, зателефоном за телефоном гарячої Лінії Nokia: 8-800-700-22-22 и Назвіть оператору IMEI-номер свого телефону, Який поінформує вас про справжність вашого мобільного пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: