» »

Як перевіріті орігінальність телефонуРинок стільніковіх телефонов все больше и больше наповнюється недоброякіснімі копіямі. Імовірність Випадкове купити «сірий» телефон є даже при ПОКУПЦІ в магазині. На щастя, перед покупкою телефону ми всегда Можемо Включити его для того, щоб перевіріті на працездатність. Саме Цім ми и скорістаємося для того, щоб перевіріті, оригінальний телефон ми трімаємо в руках чи ні.

Як перевіріті орігінальність телефону

У Першу Черга, зверніть уваг на екран и на Якість камери, ЯКЩО вона є в Цій МОДЕЛІ. Якість винна строго відповідаті заяви, пікселі повінні буті Яскрава, а картинка - чіткою. Зображення на екрані не винних змінюватіся через Зміни кута зору.

Перевірте меню и мовні настройки, а такоже Якість збіркі. Всі деталі повінні буті прігнані щільно, кнопки повінні буті русіфіковані. Внутрішнє меню телефону винне мати стандартний вигляд, и буті Повністю русіфіковане.

Телефон не винних мати будь-яких функцій, які не заявлені в опісі, Наприклад, додаткова слота для карт або тв-приймач або іншого роз'єму для сім-карти.

Коженая телефон оснащень особіст номером, Який є на наклейці, яка знаходится, як правило, за акумулятором. Цею номер назівається "IMEI Number". Цею номер такоже винен буті занесених в прошивку телефону. На будь-якої МОДЕЛІ телефону можна перевіріті код IMEI Наступний чином: наберіть код * # 06 # и запішіть ті число, Яке появится на екрані. Воно має буті ідентічне того, Яке знаходится за акумулятором.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: