» »

Як перевіріті прошивку на нокіїЯк дізнатіся версию прошивки nokia. За помощью прошивки мобільного телефону Nokia ві можете вдосконаліті Пристрій и отріматі якісне програмне забезпечення. У результаті можна підвіщіті Продуктивність, ШВИДКІСТЬ Робота і функціональність свого телефону. Однак спочатку звітність, візначіті ті, яка в Сейчас прошивка ВСТАНОВЛЕНО на Nokia.

Як перевіріті прошивку на нокії

Дізнайтеся версию прошивки мобільного телефону Nokia во время покупки. У основним продавцем різного устаткування відома дана інформація. Если ваш Пристрій й достатньо ранньої МОДЕЛІ, то інформація про прошівці может перебуваті на коробці, в якій поставлявся телефон. Знайдіть стікер з серійнім номером, біля Якого буде Вказаною номер Версії. У СУЧАСНИХ телефонов Nokia дана інформація прихована. Таким чином, компанія захіщає свой продукт від зломів.

Наберіть на мобільному телефоні Nokia код * # 0000 #, Який віведе на екран пристрою всю необхідну інформацію про нього, среди Якої буде и версия поточної прошивки.

Перейдіть в «Меню» вашого мобільного девайса, віберіть Розділ «Телефон» та натісніть на команду «Управление телефоном». Прокрутіть список и знайдіть ПОСИЛАННЯ «Оновлення пристрою». У Деяк моделей Nokia в даним розділі вказано Не Тільки загальна інформація, альо и версия прошивки.

З'ясуйте продукт-код вашого мобільного телефону Nokia. ВІН может буті написань на коробці, в якій продавалося Пристрій. Если ві НЕ зберіглася упаковку, то вімкніть телефон. Дістаньте з телефону акумулятор. Під ним побачим різну інформацію. Знайдіть напис «Product Code» и перепішіть 7 цифр, зазначеніх біля неї.

Запустіть у своєму браузері посилання на агентство сайт Компанії «Nokia» http://europe.nokia.com/A4577224. У меню, звітність, найти вашу модель телефону Nokia, после чего ввести у вікно «Enter your product code:» продукт-код, Який БУВ визначеня раніше. После цього з'явиться інформація про версию прошивки и последнего доступному оновленні.

Зайдіть на сайт Компанії «Nokia» за ПОСИЛАННЯ http://europe.nokia.com/ и знайдіть програмне забезпечення Update. Скачайте програму та встановіть Собі на комп'ютер. Підключіть мобільний телефон Nokia до ПК и запустіть програму. Далі перейдіть ее підказкам для визначення Версії встановленої прошивки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: